האיש במצודה הרמה לצפייה ישירה עם תרגום

האיש במצודה הרמה לצפייה ישירה עם תרגום

סדרה מעולה לצפייה ישירה מבית וידאו פריים של אמזון ! מציאות דיסאוטופית בה תוצאות מלחמת העולם השנייה הפוכות. ארצות הברית נכבשה על ידי גרמניה ויפן והעולם כפי שאנחנו מכירים אותו היום שונה לגמרי. האם חברי המחתרת יצליחו למרוד ? האיש במצודה הרמה לצפייה ישירה עם תרגום עברית תענה לכם על השאלה . 

האיש במצודה הרמה לצפייה ישירה עם תרגום

האיש במצודה הרמה לצפייה ישירה עם תרגום

התחרות מספקת מיטב התוצרת גם על המסך 

אמזון רוצה לכבוש את העולם. יש לכבר אתר מכירות בעברית – אמזון בעברית , היא רוכשת רשתות שיווק פיזיות בארצות הברית ויש לה את המקבילה לנטפליקס – את אמזון פריים. דפדוף ברשימת הסדרות של אמזון פריים מציג רשימת סדרות מעולות לצפייה ישירה ובעיקר תוכן איכותי ומקורי. מבחינתי האיש במצודה הרמה עונה 4 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה כל הפרקים The Man In The High Castle הוא הדובדבן שבקצפת. 

הסרטים שמפחידים את הפיהרר של הרייך 

אז בואו נעשה סדר. לפי הסדרה מלחמת העולם השנייה הסתיימה קצת אחרת. גרמניה כבשה את אפריקה , כבשה את ארצות הברית של אמריקה , את הצד המערבי ואילו את צד המזרחי של מדינות האוקיינוס הפסיפי כבשה יפן. ארץ השמש העולם.

בין לבין ישנו אזור חיץ שממנו כולם מנסים לכרות אורניום. כמו בשובר שורות גם לכאן הסתנן הייזנבג והיפנים גנבו את הסודות הצבאיים לפצצה שוברת שוויון מול הגרמנים. אתם חושבים שזה מספקי להם ? ממש לא . הגרמנים והיפנים עושים הכל למרר את החיים האחד של השני ובעיקר חושדים ומפחדים אלו מאלו. 

האיש במצודה הרמה עונה 2

זו העונה החשובה ביותר בסדרה. יש לכך סיבה חשובה . היא עונת המפנה והתקווה. היא העונה שבה היוצרים מספרים לנו שמהו לא תקין בעולם שבו חיה הסדרה של אמזון פריים וייתכן שיש עולם אחר , טוב יותר ובעצם כל הסיפור הזה הוא אחיזת עיניים של הרייך השלישי . חכו זה עוד יקרה בעונה 3 האי במצודה ובעיקר בעונה 4 של אמזון פריים

ויש גם מחתרת של תושבי ארצות הברית

בתוך כל הכאוס הזה פועלת מחתרת של תושבי ארצות הברית שמצליחה בעיקר לייצר סרטים שמפחידים את הפיהרר של הרייך , האיש עם השפם . שלפי המציאות בסדרה הגיע בחיים לשנות הששים כאשר הוא חולה בגוף וגם בנפש אבל חדור אימה ומוטיבציה מאי פעם. 

עכשיו העלילה מסתבכת מפתיעה ומרתקת. יש בסדרה לא מעט מחוות לסרטים וסדרות אחרות ומדובר , לדעתי , באחת הסדרות הטובות שיש היום לראות ! 

מלחמת העולם השנייה מה היה קורה אם וכאשר

הסדרה הזו , דמיונית ככל שתהיה , כמו סיפורה של שפחה עונה 4 , מספקת הצצה אל היסטוריה  אחרת שהייתה יכולה להיות. היא מציירת את העולם אם הנאצים היו מנצחים במלחמת העולם ה 2 . צפייה ישירה האיש במצודה הרמה מומלץ ! אמזון פריים !