טרולי עלייה למטוס ויזאייר מידות ומשקל

טרולי עלייה למטוס ויזאייר מידות ומשקל

בשנים האחרונות הפכה חברת ויזאייר ההונגרית למלכת הטיסות הזולות של ישראל. אנחנו טסים לנופש זול בחול לפי קווי הטיסה הישירים של ויז ואורזים את המזוודות בהתאם למדיניות הכבודה של החברה . בכתבה זו טרולי עלייה למטוס ויזאייר מידות ומשקל מקסימלי. שימו לב עדכונים במדיניות כבודה בטיסות וביטוחי נסיעות כתבה חדשה באתר 

טרולי עלייה למטוס ויזאייר ריינאייר אוסטריאן אלעל

טרולי עלייה למטוס ויזאייר ריינאייר אוסטריאן אלעל

איך לחסוך בטיסות לחול ולהשאיר כסף לטיול

מרבית הטיסות הזולות מישראל ויעדי הנופש נמצאים במרחק של עד ארבע שעות טיסה קלילה מישראל ליעדים נבחרים. במימי הקיץ קל יותר לארוז מזוודה כי אין ביגוד חם. אבל גם בחורף שימו את המעיל ועוד סוודר כבד עליכם ותחסכו.
החיסכון בטיסות לחול יכול להתבטא גם בתכנון המטען. כאשר רוכשים ב WIZZ כרטיס פריוריטי אז מקבלים את הטרולי למטוס וזה בהחלט בונוס המאפשר לכם לרכוש כרטיס מוזל .

אייפון 12 בדרך ! 

איזה מידות טרולי אפשר להעלות לטיסה של WIZZ

טרולי ויז מידות מותרות

מזוודת טרולי סטנדרטית משקל מקסימום של 10 קילו שנכנס למודד המזוודות במידות 10x23x50. אולי תכניסו לתוכו את כל הגרדרובה שלכם , אבל לטיסות קצרות זה בהחלט מספיק במיוחד אם אתם לא יוצאים למסע של שופינג.

ריינאייר ישראל מזוודות למטוס

כמו WIZZ גם חברת התעופה rainair מקפידה על מדיניות כבודה למטוס. באתר החברה נכתב כי ניתן להעלות למטוס ( כל היתר עולה בצ'ק אין ) תיק במידות 25*20*40 שיש להניח תחת מושב הנוסע . עבור יתר הכבודה והמזוודות יש לשלם מראש באתר החברה.

אוסטריאן אייר מזוודות למטוס austrian airlines baggage

מדובר בחברת תעופה לאומית של אוסטריה. אחת הטובות הפועלות כיום ומקיימות טיסות סדירות לווינה. מספר פעמים טסתי אתם במחירים מעולים וחוויית טיסה מדהימה. באופן עקרוני הכבוד משתנה בין מחירי הכרטיסים .
המידות והמשקלים של חברת התעופה האוסטרית מאד נדיבים. ניתן להעלות למטוס , בכפוף לתנאי הכרטיס , טרולי במידות 55X40X23ובמשקל של עד 8 ק"ג מזוודה לצ'ק אין בהיקף מירבי של 158 ס"מ ומשקל של 32 ק"ג.

התנאים לכבודה לטיסה מחייבים על פי תנאי חברת התעופה בעת רכישת הכרטיס .המידע לפי נתונים באתר האינטרנט של חברות התעופה 8/2019 מומלץ לעיין ברשימת פריטים שניתן להעלות לטיסה לפי תקנות הטיסה הבינלאומיות

טרולי עלייה למטוס ויזאייר מידות ומשקל השוואה מול חברות תעופה אחרות מה כולל הכרטיס וכמה עולה מזוודה קטנה למטוס לפי אילו מידות ב WIZZ מידות תיק ריינאייר ועוד