המתחזים חיים אתגר פרק 5 צפייה ישירה

המתחזים חיים אתגר פרק 5 צפייה ישירה

על רקע הפקות המקור הדלילות המתחזים חיים אתגר פרק 5 צפייה ישירה היא אחת התוכניות הישראליות הטובות על המסך. הרבה בזכות עצמה. מדובר בסדרת סרטי תחקיר ותעודה על ישראלים מתחזים להיות אנשים אחרים. 

עונה 2 המתחזים לצפייה ישירה חיים אתגר מאקו טיוי 

  • התרגיל המושלם – מרדף בלשי חובק עולם בעקבות המתחזה המבריקה ביותר בתולדות התכנית, שכדי לתפוס אותה – חיים אתגר צריך להתחזות בעצמו.
  • הדוגמן וזוכת הריאליטי נטע דנינו
  • המתחזה שבא “לעזור”
  • היועץ שלקח לי הכל

בפרק 5 של המתחזים חיים אתגר מספק הצצה נדירה על חייה של אשה שלקחה לעצמה את כל הדמויות שהן מלח הארץ. היא להיות אשה עיוורת ואפילו אלמנת טייס חיל האוויר פצועת פיגוע ומה לא. על פי הסרט של חיים אתגר מדובר במתחזה ללא מעט דמויות . עוד על חיים אתגר לצפייה ישירה באתר מאקו בכתבה שלפנינו .  

המתחזים חיים אתגר פרק 5 צפייה ישירה

המתחזים חיים אתגר פרק 5 צפייה ישירה

 

למה אנשים מתחזים למשהו אחר

התחזות לשם השגת מטרה כלכלית היא חמורה מהתחזות פשוטה מכיוון שהיא נעשית בכוונה להונות. אם אדם מתחזה מקבל טובת הנאה כלכלית או כספים מאדם אחר בגלל ההתחזות זו הונאה. מה זה אומר לנו ? שגם אנחנו צריכים מדי לחשוד ולבדוק במה שנראה טוב מדי . 

האם זה נגד החוק להתחזות ?

כמובן . כל מצג שווא אסור על פי החוק לרבות התחזות לאדם אחר. שכן שלי במשך שנים טען להיותו אדם בעל עבר צבאי מפואר. במשך שנים קראו לו בשכונה כולם בכינוי חיבה – הקצין הבכיר , מנהל של הצבא ועוד .

יום אחד הגיע אורח לאחד השכנים שזהה אותו מהשירות הצבאי המשותף ואמר לו ( בחיבה אני חיי להודות ) , הנה הטבח האהוב והכי מקצועי שהיה לנו בפלוגה. שנה לאחר מכן הוא ואשתו עברו דירה לשכונה בעיר אחרת . פאדיחה אבל הרבה פחות נורא מנוכל . הוא לפחות היה בן אדם שתמיד אהב לעזור ותרם מזמנו. 

צפו בווידאו לקראת הפרקים מלאים של המתחזים 

איך לזהות מתחזים 

על מנת לזהות מתחזים , אם במערכות יחסים או בכלל בחיים , יש לפתח חושים טובים וקצת פלפל. יש מספר מאפיינים לאנשים המתחזים להיות לא הם . בין היתר אני גם ממליץ לצפות בכל הפרקים של המתחזים חיים אתגר צפייה ישירה MAKO

הנה מספר סימנים למתחזים 

הם מבטיחים הבטחות שהם לא יכולים לקיים.
הם נחמדים רק אם יש בהם משהו בשבילם.
הם מקשיבים ותומכים בך כשאתה מרגיש כאב ומתקשה.
הם שואלים אותך שאלות משמעותיות ומעוררות מחשבה שרוב האנשים לא.