חתונה ממבט ראשון פרק 2 לצפייה ישירה

חתונה ממבט ראשון פרק 2 לצפייה ישירה חכה עם הידיים יש לנו זמן 

איזו התרגשות . אריק החתן ודובי הכלה עומדים מתחת לחופה. הקהל מתלחשש אך מה קורה בלבבות הכלה והחתן בעת החופה. חתונה ממבט ראשון פרק 2 לצפייה ישירה היא אחת התוכניות הכי אנושיות והכי מרגשות על המסך בשנת 2023 בערות קשת לצפייה ישירה 12 . צפיתי והתרגשתי . 

 

צפייה ישירה חתונה ממבט ראשון 2023

האמת שמאז שעות הבוקר חיכיתי לשידור הזה בערוץ 12. אז מה היה לנו שם ? חופה ראשונה מרגשת בין שני אנשים הנושקים לגיל 60. הכלה סיימה את החופה נרגשת והחתן נראה לי מעט מהורהר. והפרח . אין כמו פרחים לאישה לשבור את הקרח בין גבר לאישה. למרות שעל פי דבריו הוא הרגיש ריחוק. לרגע קל הוא הודה , הוא נבהל ממנה. היא אישה של שמחות .  

חתונה ממבט ראשון פרק 2 לצפייה ישירה עונת 2023

חתונה ממבט ראשון פרק 2 לצפייה ישירה עונת 2023

הכירו את הזוגות כלות וחתנים לשנת 2023

את עינב כפיר הכלה הראשונה שנכנסה אל מתחת לחופה אנחנו כבר מכירים. אבל מי הם החתנים החדשים?. ובכן קבלו את מי שכבר אפשר לספר!. אחד מהם עובד בחברת הייטק גלובלית ואילו דמות נוספת עוסקת באיטום גגות. ברוח הטכנולוגיה יש חתן אחד שעוסק בחקר בינה מלאכותית. האם זה יקרב אותנו לאהבה?. יש גם עורך דין, מהנדס תוכנה ומנהל מפעל בטון. מי שחלמה על חתן שיש לו קו פיתות תחכה לעונה אחרת. 

אני מחזיק להם אצבעות, לזוגות החדשים. גם בעונת 2023 וברוח התקופה,  ובכלל לכל אחד מגיעה אהבה וטוב על הלב. 

את אשר בקשה נפשו. אבל כמו שאומרים באנגלית be careful what you wish for. ואף על פי כן הביקוש לאהבה לא מסתיים אף פעם. תשאלו את שלמה ארצי. התכנית והפרקים המלאים חתונה ממבט ראשון מאקו .ברגע כזה צריך ברכה לאהוב ליבי , אבל הם עוד רחוקים מזה. על מה ידברו על מס הכנסה שלילי

ברכה מושקעת עם ניקוד לאהוב ליבי

ברכה מושקעת עם ניקוד לאהוב ליבי

 

צפו בווידאו עונת 2023 חתונמי פרקים מלאים מאקו 12 אפליקציית 12+
ועכשיו אני אתפייט על שירי אהבה או כמעט כאלה 

לסיום אני חייב לשתף אתכם בשיר שלא עזב אותי לקראת סוף התוכנית . יש לו מספר ביצועים אבל זה של שלמה ארצי ואסתר שמיר הוא הטוב ביותר לאוזניי. קוראים לו ברית לא מותרת , הוא מתקליט של שלמה ארצי שנקרא מקום , רגע לפני תרקוד ואלבום ביניים לפני הפריצה הגדולה של לילה לא שקט. והנה המילים המרגשות ששכתבה אסתר שמיר , ככה זה מתחיל לכאורה, עוד פגישה מיותרת , שני זרים נתקלים זו בזה ,הוא מזכיר נשכחות, היא נזכרת
הן זו יד המקרה.  והוא מסתיים בתקווה לכאורה עוד אפשר גם אחרת , לכאורה בידיהם הגלגל , אך קשורים הם בברית לא מותרת , בנשיקת הגורל.

מוקדש באהבה גדולה לאהובתי האחת והיחידה , היכן ומתי שלא אמצא אותה