מה לראות בנטפליקס סדרות לצפייה ישירה

מה לראות בנטפליקס סדרות לצפייה ישירה

לך תחפש מה לראות. לקולנוע אין לך כח לצאת והיא בכלל רוצה ערב מול המסך. במקום לשבת מול הספה ולחפש מה לראות בנטפליקס סדרות לצפייה ישירה הכנו עבורכם את המדריך האולטימטיבי המעודכן והכי שווה לרשימת עשרת הסדרות הכי טובות בנטפליקס . 50 מילה לכל סדרה ואתם מוכנים לצפייה ישירה של סדרות !

הכתבה מוקדשת לך To HBH My Star, My Perfect Silence  

הרשימה השחורה צפייה ישירה עם תרגום לעברית 

מה לראות בנטפליקס סדרות לצפייה ישירה

מה לראות בנטפליקס סדרות לצפייה ישירה

ריימונד רדינגטון הולך ולפניו מפנים דרך הסגנון המיוחד, המונולוגים הכי מעניינים והקלאסה. כן רבותיי מדובר בתופעה של אדם אחד שנפרסת על 6 עונות מעולות של מיסתורין דרמה וישלוב מעולה של שחקני אורח לצד הכוכב הראשי ג'יימס ספיידר שעושה סדר בעולם או בעצם מסובב לפי רצונו. באמצע יש קטעי אקשן מעולים , נגיעות בהיסטוריה והרבה מתח מעולה. סדרה מעולה לצפייה ישירה עם כתוביות עברית ! בשנת 2021 עלתה לאוויר עונה 9 הרשימה השחורה לצפייה ישירה פרקים מלאים עם כתוביות עברית בנטפליקס ישראל. 

שובר שורות צפייה עונה ראשונה למקומות היכון play 

שובר שורות צפייה ישירה פרקים מלאים עם תרגום לעברית

שובר שורות צפייה ישירה פרקים מלאים עם תרגום לעברית

אל קמינו סרט ההמשך לשובר שורות הוסיף בטח עוד כמה מליוני מעריצים ברחבי העולם לסדרה ששנתה את המסך. וולטר וייט מקבל בשורה על מחלה סופנית והוא מחליט לנצל את הידע בכימיה לדברים פחות מקובלים מהוראה בבית התיכון. הוא מוצא את ג'סי בתור שותף ובן טיפוחים. הבעיה היא שזו ארץ קשוחה  , הבעיה שיש לו אשה על הראש ואז לא יותר ולא פחות גיסו הוא סוכן פדרלי. זה לא רק המתח , זה לא רק ההומור , זה בעיקר סרט על תשוקת הסוף, על מותק המוות ועל חברות. אחריה באה הסדרה סמוך על סול

נרקוס מקסיקו צפייה ישירה נטפליקס

נרקוס מקסיקו צפייה ישירה כתוביות עברית

נרקוס מקסיקו צפייה ישירה כתוביות עברית

עבור שבוע ועדיין לא יצאנו לסרט אפילו שמצאנו קופון 1+1 לקולנוע.  היא אמרה תמצא סדרה. קראתי את הדריך לסדרות הטובות ביותר בנטפליקס וגיליתי את נרקוס מקסיקו. בניגוד למה שאתם אולי חושבים מדובר בסדרה לא פחות משלושת העונות המעולות שקדמו לה.

ההבדלים בעושר ובהתפתחות הטכנולוגית בין 2 הצדדים של יבשת אמריקה מתחילים לתת את האותות. הגדר הגדולה על גבול מקסיקו , דרום אמריקה שלא מצליחה לפרוץ לקדמת הבמה העולמית מזרימה לארצות הברית של אמריקה פצצה חברתית. ואיזו מוסיקה ואיזו ספרדית ואיזו סדרה מעולה לצפייה ישירה. 

עונה 3 נרקוס מקסיקו -כאוס הוא גם הזדמנות. העונה השלישית והאחרונה של "נרקוס: מקסיקו" עולה ב-05/11/2021 בנובמבר ב-Netflix.

תולדות ארתדאל סדרה קוריאנית מומלצת 

התחלתי לצפות בסדרה הקוריאנית ארת'דאל עם הרבה ספקות. אולי זה בגלל חוסר ההיכרות עם היצירה הזו ואולי השפה. אחרי חצי פרק לא היה לי ספק שמדובר באחת הסדרות הכי טובות בספרייה של נטפליקס. מלחמות שבטים בערש ההיסטוריה של המזרח הרחוק מוצאות כאן ביטוין בצורה מפורשת. מאבק בין טובים לטובים פחות. מהן המילים שלי לעומת הסדרה המעולה הזו ! מומלצת לצפייה ישירה ולחובבי תרבות המזרח.

בקיצור  Arthdal Chronicles שפירושה דברי הימים זו יצירה מעולה שלא להגיד גרנדיוזית שכל חובב סדרות חייב לראות . 

מה לראות בנטפליקס סדרות לצפייה ישירה אתר הסדרות המרכזי של ישראל רשימת הסדרות הכי טובות עם כתוביות עברית. המדריך המעודכן לצפייה ישירה בנטפליקס סדרות סרטים