מוצרים הכי נמכרים באמזון סקירה בעברית

מוצרים הכי נמכרים באמזון סקירה בעברית

בימים אלו החל לפעול אתר אמזון בעברית בו ניתן לרכוש מוצרים בספקים בישראל , תחת המעטפת של אמזון ישראל , כאשר השילוח מתבצע על ידי הסוחרים הישראלים. יצאנו לברר אלו מוצרים הכי נמכרים באמזון סקירה בעברית 

מוצרים הכי נמכרים באמזון סקירה בעברית

מוצרים הכי נמכרים באמזון סקירה בעברית צילום מסך מהאתר amazon.com

למה לקנות באמזון ולא באתר אחר 

שאלה טובה והתשובה היא בעיקר במעטפת הצרכנית שאמזון מספקת. נוהלי האתר בכל הקשור ליחסי לקוח ספק הם נוקשים מאד. האתר נשחב בטוח מאד מבחינת תשלומים באינטרנט . לא פחות חשוב אמזון ידועה בשירות לקוחות מעולה. כמו הרוכשים הוותיקים והמנוסים של amzon יודעים תשובות מתקבלות מהר והצרכן מוגן מפני מוצרים שאינם תואמים את המודעה .  

בישראל משלוח המוצרים האו באחריות הספק ולא בשיטת (Fulfillment by Amazon (FBA ולכן למעטפת הצרכנית של האתר יש חשיבות כפולה. 

מוצרי אלקטרוניקה באמזון ישראל – רק תתחברו לחשמל . החל מ 019 מובייל אלקטרה ונינטנדו רשימה מכובדת של עסקים הפועלים בישראל , רק שעכשיו אפשר לקנות מאתר המכירות הגדול בעולם. 

אופנה ישראלית משלוח מישראל – יש לו מעט אתרים ישראליים ברשת המאפשרים רכישת נעליים באינטרנט או בגדים ולהשלים קולקציה בלי לצאת מהבית. אפילו רשת עדיקא הישראלית שהמציאה את מכירות האופנה ברשת בישראל כבר שם . 

בתחום הרהיטים מצאנו את שמרת הזורע עם מבחר מוצרים באינטרנט. לגבי המחירים נצטרך להמתין ליותר היצע על מנת לשפוט כמה משתלם לעשות קניות באמזון עם משלוח מהיר מישראל.

לא רק הקונים עוקבים אחר ההתפתחויות אלא בעיקר בעלי האתרים האחרים שחלקם גם משווקים באתר. אם היינו יכולים לבצע הערכה זהירה , הנוכחות המרשימה של ספקים מישראל היא בבחינת – אתה לא שם אתה לא קיים , ממש כמו דפי זהב של פעם. ן

איך למצוא את אתר אמזון בעברית 

האתר ממנו מתבצעות הרכישות הוא אתר Amazon.com נכון לעכשיו אין ממשק בשפה העברית. אין לנו מידע רשמי בנושא אך בהחלט ייתכן כי בעתיד  , כחלק מחדירת אמזון לישראל והתחרות בין אתרי הקניות נוכל לגלוש באתר אמזון בעברית. ועכשיו למוצרים הישראליים באתר המכירות הגדול בעולם . 

 

מוצרים הכי נמכרים באמזון סקירה בעברית האתר המרכז למכירות באינטרנט חדשות כל המידע על amazon בישראל לסוחרים ולקניות ברשת מה הכי כשאי לקנות באתר משלוח מישראל