מנאייכ סוף העונה פרק 10 לצפייה ישירה

מנאייכ סוף העונה פרק 10 לצפייה ישירה

גרסת הפרקליט פרק סיום העונה של סדרת המתח של ערות 11 כאן תאגיד השידור. על קו הסיום כל צד עושה מאמץ לצאת מנצח , עד לעונה 2 מנאייכ . סיכום בלעדי וסרטון בלעדי לעוד סדרה ישראלית מומלצת מנאייכ סוף העונה פרק 10 לצפייה ישירה

מנאייכ סוף העונה פרק 10 לצפייה ישירה

מנאייכ סוף העונה פרק 10 לצפייה ישירה

זהו הגענו לקצה המנהרה או תחתית הבור . הקצוות נסגרו.  כל המשמש כולם נגד כולם. נתחיל באיזי בכר , השוטר הטוב , לכאורה .

המפסיד הגדול איזי בכר 

איזי יחזור לאשתו , לאתי . הסיפור עם טניה נגמר  , הסיפור עם טל לא היה . בבית שלו הסיפור עם אתי ימשיך להיות כמו שהיה תמיד. התחלנו את החיים ולכן נסיים. חיים בנישואים של אין ברירה , קריירה שתקועה ועין אחת תמיד פקוחה. כמו הקואליציה , אתה יודע מי אתה הולך לישון , אתה לא יודע איך הוא יתעורר. כמה אנשים אתם מכירים סביבכם שנמצאים במערכת נישואים מאולצת.

מכינים את עונה 2 מאנייכ

מכינים את עונה 2 מאנייכ לצפייה ישירה

ההפסד שלנו ברק הראל 

ברק הראל ועמוס תמם אחד. הוא מנסה לריב עם דודו עיני העסק התפוצץ לו בפנים . לשקר אין רגליים , הוא חפר את זה לעצמו בסופו של יום. לאור הרקע האישי שלו ( גדל במערכת הרווחה ) יש לו בהחלט נסיבות מקלות. בתכלס הסדרה הייתה יכולה לתת לדמות הזו הרבה יותר קרדיט. הדמות שלו הרבה יותר מעניינת מזו של איזי בכר.

שידור חי LIVE מתוך מאנייכ סיום העונה

שידור חי LIVE מתוך מאנייכ סיום העונה

רשימת שחקני מנאייכ עונה 1 סוף העונה

אופיר לייבוביץ לייבו פועל באופן עצמאי וחופר לעצמו את הבור שממנו יתקשה לצאת.

אלירן חן כנראה לא יזכה להעיד יותר ולא יקבל עסקה של עד מדינה או שיקום בחול .

החפרפרת של מחש הראיות יישארו כמו שהן ומחש לא תגיע לאף מקום בסוף העונה. למה ?  כי מסתבר שיש אנשים שפועלים כחפרפרות והכי גרוע – הראש שהוא הקודקוד הוא בעצם הדג שמסריח מהראש  , כמו שאומרים.  מסתבר שבצמרת של מחש יש חפרפרת  , אז לאן בדיוק תגיע החקירה. שוטרים תמיד היו טובים לשמור על שוטרים אחרים.

פרק 10 מנייאכ צפייה ישירה אולי זו בכלל סדרת טבע על חפרפרות

פרק 10 מנייאכ צפייה ישירה אולי זו בכלל סדרת טבע על חפרפרות

טל בן הרוש  לירז חממי  – הסתיים הטיול , הלך איזי לאשתו והיא חוזרת ליאחבל וחבל . השאלה האם תביא את הילד שעתיד להיות ממזר משטרתי . בטח נקבל תשובות בעונה 2 מאנייכ.

היבא – עושה תרגיל לשוטרים מתחילים

סוף הפשע כדור תשע בפרק 10 מנאייכ סוף העונה לצפייה ישירה

ויש צד אחד שתמיד מרוויח בסוף. עולם הפשע. יש לו יותר כסף , יותר אמביציה , יש לו יותר מה להפסיד ובעיקר יש לו צוות משפטי טוב יותר מעורכי הדין של המשטרה.

ברק ולייבו יחד עם לכל האחים שמעיה  מצד אחד , ומצד שני דודו עיני וכל החבורה מסביבו נתפרים כולם ביחד.

רונית מינצר הבלונדינית הקטלנית של מחש , היא עוד אחת שלקראת סוף העונה מפסידה בגדול. משהו יגרור אותה למטה . להתראות במגזר הפרטי. בקרוב תייצג את משפחת שמעיה מהצד השני. פרקליטה פלילית חדשה נולדה.

לדמות של מינצר צפוי בסוף פרק 10 מנאייכ גורל ידוע מראש . כח רב עצמה יגרור אותה למטה. הפרקליטה ביחד עם המפקד של מחש , כרוכים אחד בשני ויחד יצללו לתהום .

סיכום פרק 10 והעונה כולה גרסת הפרקליט

זהו גולשים יקרים , בסדרה כמו במציאות – רוב מהומה על לא מאומה.

בסופו של דבר עולם כמנהגו נוהג. השוטרים לא תמיד יוצאים הכי חכמים , הפושעים גם הם לא תמיד החכמים ביותר ,ומי שמרוויח פה זה עורכי דין המניא כים האמיתיים של כל העסק הזה . הם תמיד יוצאים מבריקים מכל הסיפור.

ומילה אישית לצופי הסדרה מנייאכ ערוץ 11

הסדרה הגיעה אל סופה. תמתינו כעת לסדרה הבאה – הפרקליטים בגרסת הפרקליט.

שיהיה לכולכם שנת לימודים נעימה לכו לבית ספר – תלמדו ואולי לא תהיו שוטרים