סדרות ישראליות סלקום tv צפייה ישירה 

סדרות ישראליות סלקום tv צפייה ישירה 

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים צופים בסדרות בשיטת בינג’. זאת אומרת עונות שלמות לצפייה ישירה באמצעות VOD או על ידי סדרות ישראליות סלקום tv ופלטפורמות כגון נטפליקס המאפשרות לראות סדרות ותוכניות לצפייה ישירה. הפעם נספר על סקירת סדרות ישראליות לצפייה ישירה באמצעות סלקום tv עם דגש על סדרות ישראליות מומלצות.

סדרות ישראליות סלקום tv צפייה ישירה 

סדרות ישראליות סלקום tv צפייה ישירה

בשבילה גיבורים עפים עם נינט ותומר קאפון 

החברה הטובים מתגייסים לחפש את אחותו של אחד החברה שהיא אהובתו לשעבר של תומר קאפון שסובל מהלם קרב ומכאן העלילה מסתבכת והופכת להיות מרתקת. ניתן לראות את הסדרה גם בנטפליקס. מומלצת לצפייה ישירה ואם יש לכם ששי שבת פנוי קחו אותו באיזי עם גיבורים עפים. מיכאל אלוני בתפקיד ענק . אהבתי כל פרק ! בשבילי גיבורים עשו סדרת מעולה לצפייה ישירה.

שנות השמונים לצפייה ישירה בסלקום

טירת הכרמל קבלה הכרה בעיר ואם בישראל בזכות הסדרה הזו. מי שלא גדל בשכונה של פעם קבל אפשרות להציץ לחיים בשיכונים. מי שכן גדל בשכונות הצפופות שהיו משפחה אחת גדולה קבל סדרה מנחמת ומצחיקה עד דמעות ודמויות שכל אחד יכול להכיר מהשכונה שלו .
הקומדיה הישראלית הכי מצחיקה עם הדמיות הכי מצחיקות שכל פעם מצליחות להפתיע מחדש. זה שהיה כאן כל כך שמח בשנות השמונים אבל הכל היה אמיתי חם אוהב ובעיקר היינו יחד .

שלום אסייג משחזר את בטירה. יחד עם הבמאי קובי חביה וצוות השחקנים המוכשר שכולל את אוולין הגואל ( משחק מעולה ! ) יגאל עדיקא ומני אסייג .

סברי מרנן לצפייה ישירה פרקים חדשים

לי באופן אישי לקח עונה שלמה להתחבר לסדרה הזו . מרגע שנכנסתי לראש של ההומור וקומדיית המצבים של משפחות רוזן וחסון אשר מתאחדות על רגע נישואי שי ושני לא יכולתי להפסיק לצפות בה. לא פלא שסברי מרנן היא אחת הסדרות הישראליות הכי אהובות על המסך.

במקור שודרה הסדרה בערוץ 12 לצפייה ישירה רשת. בסדרה מככבים דביר בנדק ורותם אבוהב שמוכרת לנו מימי ערוץ הטלטקסט. פעם קראו הערוץ השלישי בטלוויזיה שלך עד שהאינטרנט דחק אותו לדפי ההיסטוריה. יחד אתם בתפקידי ענק יהורם גאון שכבר ככב בקומדיה דומה לפני 30 שנה , קרובים קרובים , אתם בטח זוכרים את ויטק 9 .