פאודה 3 צפייה ישירה עונה חדשה

פאודה 3 צפייה ישירה עונה חדשה

שתי עונות בשטחי הרשות הפלסטינית הספיקו ליוצרי פאודה לעבור לדבר האמיתי – רצועת עזה. בעונה השלישית של פאודה יחד עם מרינה מקסימיליאן. פאודה 3 צפייה ישירה עונה חדשה היא ללא ספק הסדרה הכי מבוקשת על המסך

פאודה 3 צפייה ישירה עונה חדשה

פאודה 3 צפייה ישירה עונה חדשה

בסוף הם יגיעו לנטפליקס

בעונה השלישית של פאודה דורון קביליו בכיכובו של ליאור רז שכתב את הסדרה יחד עם אבי יששכרוף עזה במוקד. קביליו מגיע לרצועת עזה בתור מאמן אגרוף וחי בכפר מקומי בזהות בדויה. אחד התלמידים שלו הוא בן לבכיר בחמאס שזה עתה שוחרר מהכלא לאחר 20 שנה.
מכאן העלילה מסתבכת ולאור האירועים האחרונים ברצועת עזה נראה שכבר אי אפשר להבחין בין תסריט למציאות .
ליאור רז שמזוהה עם פאודה יותר מכל אחד אחר כבר עשה בנטפליקס יצירת מופת נוספת. מבצע פינאלה המתאר את סיפור לכידתו של אייכמן על ידי סוכני המוסד.

פאודה עונה 3 פרק 1 צפייה ישירה

תרשמו את התאריך ! פאודה עונה חדשה פרק 1 צפייה ישירה 26 בדצמבר 2019 ב- yes ACTION, ב-yesVOD וב-STING TV. 2 העונות הראשונות של פאודה מוצגות בספרייה של נטפליקס .

כמעט הנסיך הירוק

אם תקציר עלילת פאודה עונה 3 מזכיר לכם משהו זה לא במקרה . לי באופן אישי זה הזכיר את סיפור הנסיך הירוק. מדובר Mosab Hassan Yousef מסעב חסן יוסף , בנו של בכיר חמאס שגויס להיות משתף פעולה עם שירות הבטחון הישראלי ביהודה ושומרון . לימים הוא כונה הנסיך הירוק.

ובינתיים בעולם מלחמה בין ספקיות התוכן .

מי שהולך ברחובות ורשה יכול לחשוב שכל העולם הוא VOD אחד גדול. שלטי חוצות באוריינטציה אמנותית מכסים את הקירות של בירת פולין. הרקע – איפה הסדרות הכי טובות בעולם. מרכז ורשה זכה לשלט חוצות ענק בגובה של קיר עבור הסדרה – הכתר .

HBO סדרות חדשות לצפייה ישירה

HBO סדרות חדשות לצפייה ישירה הפולנים מרותקים

 

HBO לא אחרה וליד מוזיאון שופן בוורשה שני קירות קבלו סדרות של HBO . בקיצור הולך להיות מעניין והמון סדרות לצפייה ישירה.

רוצים עוד תכניות מעולות לצפייה ישירה חינם ? אנחנו תמיד ממליצים על VOD ערוץ כאן 11 . אחד הטובים והמעולים.