שב"ס עונה 2 פרק 2 לצפייה ישירה

 שב"ס עונה 2 פרק 2 לצפייה ישירה

עונה שתיים פרק שתיים .פרק שנון ונחמד עשוי היטב. אני נהנתי. למרות סצינות פוסט ציוניות מיותרות ורמיזות אינטימיות שלא במקומן. מצד שני עבור סצנת אסיר vip שווה למשלם המיסים לשמור על המשך קיומו של תאגיד השידור.  שב"ס עונה 2 פרק 2 לצפייה ישירה בסוך עמוד זה

שבס עונה 2 צפייה ישירה ערוץ 11 תאגיד השידור 

שבס עונה 2 צפייה ישירה ערוץ 11 תאגיד השידור

מערכון ראשון עם תואם גואל רצון

יש לנו פה סצינה ראשונה את דמות האסיר תואמת גואל רצון עם טוויסטים בעלילה אמנם בסוף הכניסו קצת את גנדי רחבעם זאבי . קטע שלא היה במקומו. אני לא חושב שזה מן הראוי לפגוע באדם לאחר שמת ואחד שעשה הרבה עבור מדינה ולהשוות אותו למישהו כמו גואל רצון. אבל כנראה זה עוד איזה שהוא מסר של פוסט ציוניות או שמאלנות פוסט ציונית. עברנו את פרעה העבור גם את זה.

סצינת המטפל הפוסט תל אביבי ונוער הגבעות

תל אביב ולא רק היא מלאה במטפלים שלמדו קורס של 3 חודשים באיזו שיטת משהו לטיפול בכלום שהוא. הבעיה היא שגם השיטות הלכאורה מתודולוגיות, כאלו שלומדים בפקולטות לפיסכולוגיה ועבודה סוציאלית הן לא פחות מנותקות מהאובייקטים. אבל מה, כל הבדיחה הזו של המטפלות והמטפלים זה על חשבון המדינה. נסו לעניין מנכל חברת הייטק בפעילות כזו ותעופו מכל המדרגות הדיגיטליות שלו.

המטפל המתהולל שמנסה להסביר תרפיה בשימוש בחומרים אסורים. נסחף במה שנקרא שיקוף עצמי. כן כמו רובה מטפלים שמסבכים את עצמם ונכנסים לאן שהם לא צריכים. היה לנו את נוער הגבעות גם עם קצת קונוטציות מיניות שלא בהכרח במקומן ואפשר להסתפק גם בעצם הפעילות האלימה או לא אלימה שלהם.

אבל גם זה יכנס ככה מתחת לשולחן עם איזה הפניה או רמיזות לרבנים כאלה ואחרים. שוב, שלא במקומם

מי היה אדון גורביץ של פרק 2 עונה 2 שבס 

והיה לנו את האדון גורביץ אסיר ויאייפי מאחלת לך שנכנס לכלא בעבירות של צווארון לבן רוצה יחס של וי איי פי וכלא דה לוקס. מה שבאמת אגב קורה למי שיש כסף. קטע שנון עשוי היטב מזכיר כמה אסירים שמבלים בכלא לאחרונה שחלקם היו אנשי הדירקטוריון חשובים.

את האנלוגיות כולם יכולים להבין.

הקטע של האזרח המסכן שלא מבינים אותו לא שומעים אותו גם אפילו בכלא יש קופת חולים ויש רפואה פרטית, לאסירים עשירים בלבד. הוא בא עם סכין ביד ואף לא מבין מה הבעיה שלו. אבל הבדיחה העצובה שזה קורה לא רק בכלא אלא גם בקופות החולים, הלכאורה שוויוניות בין המבוטחים.

בכלא של שבס תולדות הקומבינה

גם בקופת חולים רגילה וגם בבית חולים רגיל. המערכון משקף את המציאות.  אולי בצורה פחות קיצונית.

ולבסוף סופר רב קו דמות על הלוחמת. מי שנמצא בתל אביב בוודאי מבין את התסכול ועצבים שיש לרוב התל-אביבים מול אותם גולש אופניים חשמליים סקייטבורדים קורקינטים  ושלל מרעין בישין הנוסעים על המדרכות ואת נקמת הלוזרים או היורמים. קטע נחמד ערוך היטב.

כמובן יש לנו את הדמויות הרגילות של הכלא עם ריח הליזול עולה מתוך התאים. תחושה שסדרה כמו שבס לצפייה ישירה פרקים מלאים לא יכולה להעביר. אז תיהנו כל עוד אתם בחוץ וכל עוד אתם חופשיים כי יום אחד אולי גם אתם תהיו שם. אז תהיו מוכנים לצפייה ישירה בכל הפרקים.