שובר שורות לצפייה ישירה סרט El Camino

שובר שורות לצפייה ישירה סרט

ישנן סדרות טלויזיה לצפייה ישירה שאף פעם לא נגמרות. ל חר חמש עונות צפוי לעלות בקרוב למסך שובר שורות לצפייה ישירה סרט שאמור לסגור את הפינות מסיום העונה החמישית . רשת נטפליקס כבר הודיעה על מועד ההשקה וכולנו מחכים בקוצר רוח.

שובר שורות לצפייה ישירה סרט נטפליקס תרגום עברית מובנה

שובר שורות לצפייה ישירה סרט נטפליקס תרגום עברית מובנה

על מה הסדרה שובר שורות 

שובר שורות היא סדרה שמזכירה לא מעט את הספר והיה העקוב למישור. מדובר בחלום ושברו של משפחה אמריקאית , של מורה מורה מוכשר לכימיה שעולם נחרב עליו בשעה שהרופא מודיע לו שמחלה סופנית תביא אותו אל קיצו המהירות. מהפחד להשאיר את המשפחה ללא פרנסה לאחר מותו ולגייס כסף לטיפולים רפואיים , הוא מתעורר לחיים ופונה לייצור חומרים אסורים.

הוא מגשים את החלום הישן שלו ומקים אימפריה של ממש. בדרך הוא מנצח בעזרת מוחו המבריק את הקרטל את והשחקנים הגדולים ומתעתע בגיסו סוכן DEA. אבל את הטבע אי אפשר לנצח , החיים מתקרבים לקיצם ומכאן התחיל מירוץ אירועים מרתק עד לסוף הבלתי נמנע.

מי לא מופיע בסרט ? זה העורך הכי מפורסם בעולם סול גודמן. הוא קבל את העונה החמישית סמוך על סול אשר משודרת במהלך 2020 ונותן לנו עוד מבט על סיום שובר שורות. סול גודמן עבר לאומהה ושם הוא מנהל מאפייה של סינבון. עונה 6 סמוך על סול תפתור לנו כנראה את כל השאלות ותסגור את המעגל שלו כמו גסי פינקמן.

הסרט יחבר בין הנקודות החסרות בסדרה  ? 

הפרק האחרון של עונה 5 שובר שורות הסתיים לפני חמש שנים אך מאז הסדרה צוברת יותר מעריצים ועל רקע השינויים באקלים החברתי , המחאות נגד התאגידים הגדולים והתחזקות ההזדהות של הציבור עם דמויות נון קונפורמיסטיות והלכים רק מחזקים את הציפייה להמשך הסדרה.

אז איך ממשיכים את הסדרה המופלאה הזו ?  באמצעות סרט המשך. לאחר שסדרת ההמשך סמוך על סול עונה 4 הסתיימה , החלו צילומי הסרט אל קמינו לצפייה ישירה נטפליקס. הוא סרט ההמשך לשובר שורות עונה 5 .

הסרט מתאר כיצד ג'סי פינקמן ( ארון פול המעולה ) נס על נפשו ביציאה מהמפעל בו הוחזק בשבי בתור הבשלן של חברות הפושעים . בטריילר לסרט אל קמינו אנו רואים את סקיני , החבר של ג'סי , יושב בחקירת משטרה ומכחיש כל קשר לחבר הוותיק שלו . מה יהיה ההמשך והאם נראה גם את דמותו הבלתי נשכחת של סול גודמן , נחכה ונראה .

דרמת הפשע שמעובדת לסרט El Camino תעלה לאוויר ב  11לאוקטובר 2019 רגע לפני תחילת חגיגת הקניות באמזון ואליאקספרס עם יום הרווקים הסיני . אז לא לשכוח לרשום ביומן ולהתכוון לצפייה ישירה בנטפליקס.

 

שובר שורות מהסוף להתחלה על רגל אחת 

הסידרה האחות המהווה פולאו אפ או למעשה קדימון לשובר שורות היא סמוך על סול.

שובר שורות על כל חמש העונות מכסה סיפור חיים סוער של שנתיים בדיוק ובלבד בחייו של הגיבור וולטר וייט הפרק הראשון מתחיל בבוקר יום ההולדת ה 50 שלו תוך ציון הגיל בספרות עם רצועות בייקון המוצגות על גבי צלחת ארוחת הבוקר ליד הביצה המקושקשת.

סמוך על סול העונה השלישית

סמוך על סול העונה השלישית

מגבר מדוכא לגיבור שבונה אימפריה שובר שורות הסרט לצפייה ישירה

שיא הקרירה של וולטר בו הוא למעשה עומד בראש אימפריית פשע המגלגלת מיליוני דולרים כאשר הוא בשיא השקר של חייו הכפולים בעולם הזוי של היהודיות בין חיי משפחה מושלמים בחסות השקר המושלם וגיבוי בני המשפחה לפני שהסוד הופך לרדוף אותו . חל ביום ההולדת ה51 שוב בספרות בייקון כשרעיתו עדיין שותפה חשאית לפשע ביחד איתו . הפרק האחרון באופן סימבולי מתרחש בדיוק ביום ההולדת ה 52 כשהוא בודד מוכה עייף ונרדף בפונדק דרכים בודד מסדר לעצמו את הספרות האחרונות של 52 בצלחת בייקון כאשר הכל נחרב מסביבו והוא עומד לבצע את אקט הנקמה האחרון על חורבות משפחתו ההרוסה הוא יוצא למסע נקם סופי בבחינת תמות נפשי עם פלישתים .

שנתיים של דרמה מתחילתה ועד סופה . הסידרה סמוך על סול מתחילה כמה שנים לפני עלייתו לבמה של וולטר ומעט כאשר דמויות המפתח בסיפור העלילה השזור בשנתיים הסוערות האחרונות של וולטר עולות וניבנות אחת אחת במארג עולם הפשע באלבקורקי ניו מקסיקו ארצות הברית וולטר יחריב כל מה שעומד בדרכו גם את העולם שהוא בנה.

שובר שורות הדמויות בסדרה ואלו מהן צפויות להגיע לסרט החדש

הדמויות עורך הדין סול גודמן . בעונה הראשונה הכרנו את טוקו סלמנקה ואת מייק ארמנטראוט פגשנו בסדרה סמוך על סול . גם אותו וולטר וייט סיים ולשח אותו לטיול בבליז .

גאס פרינג הוא הדמות הכי מעניינת ואניגמטית בסדרה. הוא מתגבר על משפחות הקרטל דון אילאדיו . סלמנקה ועוד .

מומלץ לחזור ולצפות בסידרה שובר שורות פעם שניה לאחר צפיה בכל העונות של סמוך על סול ולהכיר כיצד נולד מנגנון הפשע המשוכלל אליו נכנס וולטר ואשר הוא זה שהיא לקיצם ה דרמטי של כל דמויות המפתח באופן ישיר או עקיף הוא חיסל את טוקו סלמנקה באוניברסיטה לאחר שחיסל את קרייזי 8 הוא חיסל את הקטור סלמנקה וכמובן את גאס פרינג . גם חיסל את מייק ארמנטראוט . והביא לנפילתו הקולוסאלית של עו"ד סול גודמן .