שעת נעילה פרק 7 צפייה ישירה כאן ערוץ 11

שעת נעילה פרק 7 צפייה ישירה כאן ערוץ 11

הגזרה מתחממת! הקרבות בעמק הבכא הופכים מדממים את חיילי צהל ואת המילואים המגויסים מכל רחבי הארץ. שעת נעילה פרק 7 צפייה ישירה כאן ערוץ 11 ממשיכה את המיקוד באנשים ובדמויות דמיוניות. מצד שני Sh’at Neila מצדיקה את עצם קיומה בהחזרת מלחמת כיפור לתודעה הציבורית.

הסדרה מתחילה למתוח את מוטיב טובת הפרט על טובת המדינה כולה. האם כך נראו פני מלחמת יום הכיפורים, שאחריה אמר דדו הרמטכ”ל- “הדור הזה של 73′, הוא עולה על הדור של 67′, שעלה על הדור של 58′, שעלה על הדור של 48′. הדור החדש הזה הוא דור לוחמים, שאתם עוד אחרי המלחמה הרבה זמן תכתבו את האגדות שלהם“. אני לא חושב שלזה הוא התכוון.

שעת נעילה פרק 7 צפייה ישירה כאן ערוץ 11

שעת נעילה פרק 7 צפייה ישירה כאן ערוץ 11

אזרח נותן פקודות לכח צבאי לצאת לחילוץ 

יוני בן דרור אבא שלך מחפש אותך! מתחיל הדיאלוג בבונקר. אני לא הייתי בקרבות 73 ברמת הגולן, אבל קצת לי לדמיין סיטואציה שבה אזרח ישראלי מגיע לבונקר פיקוד ונותן פקודות בקשר ליחידת החילוץ לצאת למבצע חילוץ למוצב שבנו נמצא שם כלוחם. אולי זה הזמן להזכיר מבצע הרואי של סיירת מטכ”ל, שלא הוצג עד כה בשעת נעילה.

מדובר מבצע שהוביל יוני נתניהו ז”ל, היום השלישי של המלחמה. מדובר מבצע של פלוגת סיור 36. יוני היה המפקד תחת רפול. בפעולה הם מנעו השתלטות של כח קומנדו סורי על בסיס נפח 40 סורים שהונחתו באמצעות מסוקים מצאו את מותם. 2 חיילי הפלוגה של יוני נהרגו בקרב. לאחר המלחמה הוענק ליוני נתניהו עיטור המופת. 3 שנים לאחר מכן הוא ימצא את מותו  בעת מבצע אנטבה. השאלה מדוע מבצעים כאלו לא מוצאים את מקומם בשעת נעילה היא מיותרת. מי שכותב את התסריט בוחר את הנרטיב של הסדרה, את המסרים ואת הדמויות. אך האם האם יש לו את ההיתר לשנות ההיסטוריה? אני לא בטוח.

השאלה כיצד יקבלו צופי HBO MAX את הסדרה החדשה valley of tears היא שולית. תוצאות המלחמה ידועות כמעט 50 שנה. לעצם השאלה כמה צופים יטריחו את עצמם לבדוק מי נצח את המלחמה, אני סבור שמעטים מאד.

פרק 6 שעת נעילה לצפייה ישירה

ארבע אצבעות מעל הדופק החנון מציל את הגולנצ’יק. הפרק הקודם מציג את הפציעה של אביב אלוש בתפקיד יואב הפצוע קטוע הרגל. הטרגדיה האישית היא הפציעה ללא לחימה. בגזרת השמאל- מני מבין שצה״ל מוותר על הבן שלו. הטנקיסטים מנסים לעכב את האויב מלטפס אל התל, ובמורדות החרמון אבינועם החנון מגלה כוחות חדשים. הוא הופך לשליח המציל.  בגזרת הפנתרים ההפצצה לא מונעת מהם את הדיאלוג הפנימי שבו מנסים למצוא את המלשן שמוסר מידע למשטרה. ככה זה שהסדרה נראית כמי שמנותקת מהמלחמה. יש זמן לסגור חשבונות אישיים. ולסיום, קצינת חן מבטלת מבצע חילוץ של הנצורים גבעה 87. עוד מעט יתחיל סבבה בבסיס.

כל זה מתרחש על רקע האמירה של משה דיין- “חורבן הבית השלישי” (או “הפסדנו את הבית השלישי”) ~ שר הביטחון משה דיין (כך שמע אותו אחד האלופים) ב-7 באוקטובר אחר הצהריים בשדה דב, עם שובו מביקור אצל האלוף שמואל גונן בחזית הדרום.

 

צפו כעת בסדרה שעת נעילה פרק 7 צפייה ישירה כאן ערוץ 11 אתר הסדרות של ישראל ספוילרים כל המידע על הפרק השביעי של שעת הנעילה עלילה שחקנים ביקורת שעת נעילה. בקרוב Новый Год 2020