שעת נעילה שחקנים צפייה ישירה פרקים מלאים

שעת נעילה שחקנים צפייה ישירה פרקים מלאים

כמה חכנו והיא כבר באוויר. קבלו את שעת נעילה שחקנים צפייה ישירה פרקים מלאים וכל מה שצריך לדעת על הישראלית שנמכרה ל HBO. המלחמה ההיא כמעט 50 שנה אחרי זוכה לתיעוד מרשים, משודרת בערוץ כאן 11 תאגיד השידור. בשלב זה אין שידור שעת נעילה נטפליקס ישראל.

שעת נעילה שחקנים צפייה ישירה פרקים מלאים

שעת נעילה שחקנים צפייה ישירה פרקים מלאים

אביב אלוש יואב

כאשר נופל מוצב החרמון הוא הופך לפטרון של חיילי המודיעין במוצב. הוא לוקח על עצמו להציל את חייהם. בצבא שירת אביב אלוש בחטיבת גולני כלוחם.

דפנה ג'וי ריגר הבת של שימי

קצינה בחיל נשים מגלמת את ההפך מדמותו של מני, ליאור אשכנזי. היא מסרבת להתפנות עם יתר החיילות ונשארת לסייע בנטל הלחימה ואולי גם לשמוע אות חיים מחברה האהוב. שירות צבאי עשתה ביחידת 8200.

מני בן דרור ליאור אשכנזי

פעם שריונר והיום שמאלן מדופלם, שדר רדיו. עם פרוץ הקרבות והידיעות שיוני הבן שלו נעדר הוא יוצא לרמת הגולן לנסות להציל אותו. האמת שאני לא יודע אם כבר ב73 היו אנשי שמאל, אבל לך תדע. המקלדת של התסריטאים סובלת הכל.

אני לא יודע איזה קונפליקט הדמות שלו אמורה לייצג על רקע המחיר הנוראי של המלחמה, שנכפתה על ישראל, אבל ערוץ כאן זה על חשבון משלם המיסים. הציבור מטומטם והציבור שלם וישלם.

בשירותו הצבאי שירת ליאור בגדוד הנח"ל המוצנח. עבר מסלול הכשרה כלוחם וקורס מ"כים חי"ר.

שלישיית הפנתרים השחורים שעת נעילה

האם הניסיון לשלב בין סערת הרוחות החברתית למלחמת ששת הימים יגרום לשעת נעילה להיות סדרה בלתי אמינה בעליל? מדובר בשלוש דמויות המשויכות לפנתרים השחורים וכמובן שהם גם מסתבכים בוויכוח מר עם המפקד שלהם ומכאן נשלחים לקרב סיכוי. שלושתם מזכירים את דמותו של שוקו מהשיר שלום חנוך. אוהבים את אמא אבל היא עסוקה אין פרנסה תמיד היא במטבח או בכביסה. אז קבלו שלישית זעם ותהילה (? ) מלאכי מרקו ואלוש.

מרקו עופר חיון

חלק משלישית הפנתרים, שונא את הממסד, אחד ממספר רב של אחים. אחלה סטראוטיפ. שירות צבאי בשלישות פיקוד העורף בצריפין ובקריה

אלוש אימרי ביטון

במהלך שירותו הצבאי קבל את אות הרמטכ"ל. בסדרה שעת נעילה משחק תותחן בטנק וחייל למופת. אבל כמו שחר טובול ב"צוללים קדימה" לא זוכה להכרה הראויה מהמפקדים והחברים בשל סטריאוטיפים. חבר בסתר של אחות של מרקו החבר הכי טוב שלו. פנתרים ומאוהבים ומקופחים.

מלאכי מאור שוויצר

נהג טנק וחבר נאמן בשלישיית הפנתרים, החבר שאתה רוצה אתך בשעת קרב. דמות עם טוויסט קומי. משירותו הצבאי בצה"ל שוחרר בשל סיבות רפואיות.

אבינועם שחר טבוך

איזה פלא איזה ילד וחנון. מאזין במוצב החרמון עובר בדרה טוויסט רציני מבחינת אומץ לב והתמודדות עם התופת.

יוני לי בירן

הצנחן הצרפתי המזמר. מתגייס לצבא ערב מלחמת יום הכיפורים. בשירות הצבאי הי לי בירן שוטר צבאי.

כספי עופר פרלמן

מטק מפקד טנק בן משק מקיבוץ מאבד חבר טוב בתחילת המלחמה ונאלץ להתמודד עם השלכות האובדן.

צפו כעת פרק 1 לצפייה ישירה שעת נעילה