האם יש חיים במאדים 2018 האם ניתן לחיות על מאדים

האם יש חיים במאדים 2018 האם ניתן לחיות על מאדים

אם מחירי הדיור בישראל מציקים לכם אז יש פתרון באופק. מדענים טוענים שכעת השאלה היא לא האם יש חיים במאדים אלא אילו חיים . אז קחו נשימה כי לפי חלק מתאוריות ניתן לחיות על מאדים ותכינו שולחן כי עוד מעט באים אורחים , ממאדים 

האם יש חיים במאדים  או שזה רק נדמה לנו 

דיויד בואי היה בטוח שיש חיים על מאדים והוא אפילו כתב להם את ? life on Mars . 

לאחר מכן נחשף העולם לתמונה הפנים ממאדים. מדובר בסלע שצולם ממרחק רב והוא מתאפיין בצלמית פני אדם אדם בסלע.

הוא נודע בשם הפנים ממאדים. במשך שנים היו הפנים ממאדים מוט האחיזה של הטענה לקיום חיים במאדים , והוכחה לתרבות אבודה אי שם בעבר.

ברבות השנים נשלחו צילומים חדים יותר והפריכו את הטענה שיש חיים על מאדים. חבל , הייתה לי תקווה שכן . 

האם יש חיים במאדים 2018 האם ניתן לחיות על מאדים

האם יש חיים במאדים 2018 האם ניתן לחיות על מאדים

האם ניתן לחיות על מאדים 

התשובה היא כן ! בכל מקום בו ייבנו תשתיות לחיי אנוש , הכוללות אספקת אנרגיה , מים ומזון וכמובן חמצן. אסטרונאוטים חיים תקופות ארוכות בתחנות חלל.

המכשול העיקרי כיום כיום להקמת מושבה על מאדים הוא זמן המסע למאדים הוא כשנתיים. 

נאסא מתכננת לשלוח בעוד כעשרים שנה משלחת מאוישת בתקוה שעד אז הטכנולוגיה תאפשר זאת. לצד אפשרות שאחד המיליארדים הנועזים יצליח להעמיד מסע למאדים. 

האם יש חייזרים במאדים

כנראה שכן . לא החיים אותם מתארות סדרות בנטפליקס או חייזרים מהעבר של ערוץ ההיסטוריה. 

לעת עתה nasa  סוכנות החלל האמריקאית , ככל הנראה , תדווח בעתיד על גילוי של חיידקים וצורות חיים בסיסיות במאדים. מי שממתין לגילוי תרבות של חייזרים על המאדים שאולי נמחקה במלחמה גרעינית יצטרך להמתין לחייזר המעשן.

ממצאים התומכים בקיום חיים על מאדים

מר חייזר קם בבוקר מאדים ושואל את עצמו , מתי יגלו אותי האנשים מכדור הארץ. באמת ? לא לא באמת מספר תגליות על מאדים מחזקות את התאוריה לפיה מתקיימים חיים על הכוכב האדום.

  1. ב 2015  הכריזה נאסא שגלתה מאגר מים על מאדים , והיכן שיש מים , יש חיים , בתאוריה לפחות כי בסופו של דבר לא מדובר באיזו כנרת קטנה 
  2. רכב המאדים קיוריוסיטי שלח תגליות המחזקות את האפשרות לקיום חיים. קיומו של גז מתאן מצביע ללא ספק על תהליך המפיק אותו כיום בגוף הכוכב כך שייתכן בהחלט שמשהו חי קיים אי שם על פני מאדים