מונדיאל 2018 בתים רשימת משחקים ושידורים

מונדיאל 2018 בתים רשימת משחקים ושידורים

מונדיאל 2018 בתים רשימת משחקים ושידורים  רשימת הבתים במוקדמות המונדיאל ברוסיה 2018 . אצלנו באתר קבלו את כל התוצאות בזמן אמת של מונדיאל 2018 בתים רשימת משחקים ושידורים 

בית 1 מוקדמות המונדיאל

14.6, 17:00: רוסיה – סעודיה (לוז'ניקי)
15.6, 14:00: מצרים – אורוגוואי (יקטרינבורג)
19.6, 20:00: רוסיה – מצרים (סנט פטרסבורג)
20.6, 17:00: אורוגוואי – סעודיה (רוסטוב)
25.6, 16:00: סעודיה – מצרים (ולגוגרד)
25.6, 16:00: אורוגוואי – רוסיה (סמארה) 

בית 2  מוקדמות מונדיאל

15.6, 17:00: מרוקו – אירן (סנט פטרסבורג) 
15.6, 20:00: פורטוגל – ספרד (סוצ'י) 
20.6, 14:00: פורטוגל – מרוקו (לוז'ניקי) 
20.6, 20:00, אירן – ספרד (קאזאן) 
25.6, 20:00: אירן – פורטוגל (סרנסק) 
25.6, 20:00: ספרד – מרוקו (קלינינגרד)

בית 3 מוקדמות המונדיאל

16.6, 12:00: צרפת – אוסטרליה (קאזאן)
16.6, 18:00: פרו – דנמרק (סרנסק) 
21.6, 14:00: צרפת – פרו (יקטרינבורג)
21.6, 17:00: דנמרק – אוסטרליה (סמארה)
26.6, 16:00: דנמרק – צרפת (לוז'ניקי) 
26.6, 16:00: אוסטרליה – פרו (סוצ'י) 

בית 4  מוקדמות המונדיאל

16.6, 15:00: ארגנטינה – איסלנד (מוסקבה)
16.6, 21:00: קרואטיה – ניגריה (קלינינגרד) 
21.6, 20:00: ארגנטינה – קרואטיה (ניז'ני נובגורוד) 
22.6, 17:00: ניגריה – איסלנד (ולגוגרד)
26.6, 20:00: ניגריה – ארגנטינה (סנט פטרסבורג)
26.6, 20:00: איסלנד – קרואטיה (רוסטוב)

בית 5 מוקדמות המונדיאל

17.6, 14:00: קרואטיה – סרביה (סמארה) 
17.6, 20:00: ברזיל – שווייץ (רוסטוב)
22.6, 14:00: ברזיל – קוסטה ריקה (סנט פטרסבורג)
22.6, 20:00: סרביה – שווייץ (קלינינגרד)
27.6, 20:00: סרביה – ברזיל (מוסקבה) 
27.6, 20:00: שווייץ – קוסטה ריקה (ניז'ני נובגורוד)

בית 6 מוקדמות המונדיאל

17.6, 17:00: גרמניה – מקסיקו (לוז'ניקי)
18.6, 14:00: שבדיה – דרום קוראה (ניז'ני נובגורוד) 
23.6, 17:00: גרמניה – שבדיה (סוצ'י) 
23.6, 20:00: דרום קוראה – מקסיקו (רוסטוב)
27.6, 16:00: דרום קוראה – גרמניה (קאזאן)
27.6, 16:00: מקסיקו – שבדיה (יקטרינבורג) 

בית 7 מוקדמות המונדיאל

18.6, 17:00: בלגיה – פנמה (סוצ'י) 
18.6, 20:00: טוניסיה – אנגליה (וולגוגרד) 
23.6, 14:00: בלגיה – טוניסיה (מוסקבה)
24.6, 14:00: אנגליה – פנמה (ניז'ני נובגורוד)
28.6, 20:00: אנגליה – בלגיה (קלינינגרד)
28.6, 20:00: פנמה – טוניסיה (סרנסק)

בית 8 מוקדמות המונדיאל

19.6, 14:00: פולין – סנגל (מוסקבה) 
19.6, 17:00: קולומביה – יפן (סרנסק) 
24.6, 17:00: יפן – סנגל (יקטרינבורג) 
24.6, 20:00: פולין – קולומביה (קאזאן) 
28.6, 16:00: יפן – פולין (ולגוגרד) 
28.6, 16:00: סנגל – קולומביה (סמארה)

 

מונדיאל 2018 בתים רשימת משחקים ושידורים ! החגיגה מתחילה ! אז מי תקח את גמר המונדיאל ברוסיה ?  מרבית הצופים כמו בכל מונדיאל מחכים לראות קבוצה דרום אמריקאית מסוגננת ומלאת חיים זוכה בגביע.

ביננו למי בא לראות נבחרת גרמנית טאקטית זוכה בגביע העולם 2018 ? לנו בא לראות כדורגל התקפי וחדש ולא בונקרים שזוכים בגביע. 

מסי מה יהיה עם מסי ? עד היום הכוכב הגדול לא נתן הצגה באף מונדיאל. בברצלונה ההוא כוכב של הליגה וגם שם כבר 3 שנים הוא רואה מרחוק את גביע האלופות. רונאלדו בתארים מנצח אותו בגדול 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *