סיפורה של שפחה עונה 2 פרק 9 צפייה וסיכום

סיפורה של שפחה עונה 2 פרק 9 צפייה 

סוף סוף אנחנו מקבלים פרק עם המפקד ווטרפורד במרכז סיפורה של שפחה עונה 2 פרק 9 צפייה וסיכום הפרק מעלה את העלילה לרמה נוספת.

עכשיו הנבל המחזיק בשפחה יצטרך להתייצב ללא ההגנה של השומרים בגלעד מול הבעל האוהב , הרבה שמח לא הולך להיות שם 

מנייאכ כל הפרקים

"<yoastmark

 

סיפורה של שפחה עונה 2 פרק 9 צפייה  הנסיעה לקנדה 

סיפורה של שפחה בפרק הזה מתחיל האקשן שנמשך גם בעונה 3 . סיכום הפרק התשיעי בעונה השנייה של שפחה המפקד פורד יוצא לקנדה ובבית נשארות אשתו יחד עם השפחה ההרה והמשרתת ספויילרים.

מה מטרת הנסיעה של המפקד לקנדה ? יחסי ציבור למדינת גלעד ואם אפשר גם קצת יחסי מסחר. רפובליקת גלעד היא צפון קוריאה של הסדרה. אבל בלי עולם עם נשיא כמו טראמפ שיקרא אותה לסדר. 

כמו בצפון קוריאה גם במעשה השפחה יש שכבה שלטת שחיה בנוחות ולעומתה , מרבית העם שלא הצליח לעבור לעולם השפוי , נניח שפוי , נמצא תחת שלטון ברזל ואח גדול שצופה תמיד בכל רגע נתון במעשי הנתינים.  סיפורה של שפחה מבוסס על ספר מאת הסופרת מרגרט אטווד . 

העונה השנייה נכתבה על ידי תסריטאי הסדרה והיא נמצאת בשלב עלילתי שאינו חלק מהספר המקורי . הסדרה בהפקת רשת הולו. 

הביקור של פורד ניק וסרינה בקנדה 

כמה ימים לפני שידור פרק 9 עונה 2 סיפורה של שפחה קראנו על עימות חריף בין הנשיא טראמפ לבין נשיא קנדה. ארצות הברית של אמריקה כבר לא רוצה להיות הארנק העולמי כמו בימי הנשיא אובמה והסכמי סחר נחתמים ונקרעים עוד לפני שעברה חבילה אחת בי המדינות.

מפיקי השפחה עונה לא יכלו לקוות לעיתוי טוב יותר. הקנדים מארחים עם המפקד עם סרינה אשתו. לסרינה כאשת איש ברפובליקת לעד אסור לקרוא ולכן מראים לה הולגרמות מצוירות. כמו ביד קדם. יש מי שייראה בזה אקט מתריס מצד המארחים.

אבל לסרינה אשתו של פורד יש לא רק קלאסה שאין לאף אחד אחר בסדרה סיפורה של שפחה , אלא יש לה שפע של אינטליגנציה רגשית ויותר רגישות מכל היתר.

בשלב הזה של הסדרה כולה , סרינה כבר הבינה שמהפכת גלעד היא לא מה שעבורו נלחמה ואבדה את היכולת שלה ללדת ילדים. הנשים שלקחו חלק פעיל במהפכה הפכו לשפחות בעצמן ורובן נשואות לאוסף של בעלים עקרים עם זכויות יתר. קצת מזכיר את הכת המורמונית , רק בלי העקרות אצל הגברים. 

סיפורה של שפחה עונה 2 פרק 9 צפייה וסיכום הפרק מתמצה מבחינת הצופה בשתי נקודות עיקריות שמסכמות את העונה השנייה של סיפורה של שפחה :

  1. העונה עוד לא קרתה תפנית בעלילה , למעט ניסיון הבריחה הכושל של גון ( אליזבת מוס )
  2. אולי עכשיו כאשר העולם החופשי מתוודע לעולמן של השפחות בגלעד תהיה תקווה לשינוי בעלילה
  3. מצד שני יש חור קטן בעלילה , אפשר לחשוב שעד עכשיו אף אחד לא ידע מה קרוה במדינת גלעד ?  כאילו כמה מכתבים שפתאום התגלו שינו את הכל ?  ואללה . חור בעלילת השפחה 

עונה 4 שפחה בקרוב ! 

ההערכות כי העונה הרביעית ומהדוברת של עונה 4 שפחה תעלה למסך באמצע שנת 2021 . כמו שאתם בטח כבר יודעים ומאוכזבים כמוני שלא קבלנו כבר בקיץ הנוכחי , הרבה הפקות מתעכבות. גם הפרק האחרון של עונה 7 הרשימה האחרונה היה סוג של נס.