סיפורה של שפחה עונה 2 פרק 10 הטקס האחרון

סיפורה של שפחה עונה 2 פרק 10 הטקס האחרון

סיפורה של שפחה עונה 2 פרק 10 ! אין שקט במדינת גלעד. סיפורה של שפחה עונה 2 פרק 10 הטקס האחרון מציג את שלהי ההריון של גון מבעד לטקסים ההזויים . הסדרה מגיעה לנקודת רתיחה ותפנית בלתי נמענת בעלילה. בשנת 2020 יצאה בנטפליקס הסדרה עקורים בכיכובה של איבון סטרהובסקי משפחה ושוב הדגימה לנו באיזו שחקנית איכותית ומדובר 

תפתחו יומנים ותרשמו עונה 3 שפחה תאריך שידור 05/06 ואנחנו כאן עם הכל מה שכבר אפשר לגלות על העונה השלישית של סדרת המופת שידור ב HOT  של רשת HULU 

סיפורה של שפחה עונה 2 לצפייה ישירה  הטקס האחרון סיכום וצפייה בפרק המלא שפחה של שפחה שכורעת ללדת עלילות השפחה לקראת הלידה כיצד מגיבה סרינה(איבון סטרהובסקי) וההפתעות של המפקד פורד

 

"<yoastmark

סיפורה של שפחה עונה 2 פרק 10 הטקס האחרון צפייה 

למדינת גלעד חוקים משלה. את זה אנחנו כבר יודעים מהעונה הראשונה של השפחה. אחד הטקסים המשונים מתקיים לקראת סוף ההריון של השפחה. 

נשות המפקדים והדודה לידיה (אן דאוד ) מתכנסות לטקס צירים ולידה . בעוד השפחה כורעת ללדת הן משחקות בכאילו. כאילו צירים . כאילו כורעות ללדת. כאילו יולדות.

חוויה של כאילו לקראת הדבר האמיתי – הפרדת תינוק מאמו הביולוגית. שמחה וששון לכל ילד בלון אדום. 

מנייאכ פרקים חדשים תאגיד השידור

Glorious Day ? השפחה מתכננת הפתעה 

אן דאוד , הדודה לידיה , נראית בעיני פחות ופחות אמינה ככל שעונה 2 שפחה מתקדמת. 

משהו נשבר בממלכת הקרח והרשע. אולי זו רק הכנה לפרק שיעסוק רק בה , אבל כאשר נותרו עוד 3 פרקים לסוף עונה 2 שפחה אז אולי הרחבת הדמות של הדודה לידיה תדחה לעונה 3 סיפורה של שפחה. יבורך הפרי ! אני כבר ממתין לה בקוצר רוח. 

בסוף עונה 2 יתברר לכולם כמה גורל יכול להיות אכזר כלפי אנשים אכזרים כמו דודה לידיה 

תהיה גבר ! ניק העין ממצמץ 

אחרי שהפטרון של ניק , ראש מדינת גלעד , נהרג בפיצוץ מרכב רחל ולאה בפרק 6 עונה 2 שפחה , הוא החל לאבד את דרכו. זה התחיל ביחס מחפיר כלפי עדן ,האישה שאליה נשא בטקס האימה , המשיך במסירת המכתבים לבעלה של גון בקנדה וגם בפרק הזה , הוא עלול לחטוף . 

האהבה מסנוורת את ניק המגולם היטב על ידי מקס מינגלה.

הפרדוקס של מדינת גלעד אפשר למובטל הכרוני ולנהג המירוצים משולי החברה  להתקדם ולמצוא את עצמו בעמדת זינוק במדינת גלעד. 

בניגוד לספר סיפורה של שפחה , בסדרה מתקיימים נישואים וקבלת בת זוג גם עבור מי שאינו מפקד במדינת גלעד. ניק זכה באשה , אבל עומד לאבד את היקר לו מכל – את גון השפחה שעומדת ללדת ממנו ילד.

סיפורה של שפחה הנה סדרה של רשת hulu  . היא משודרת בישראל בערוץ HBO של הכבלים . הסדרה  על  ספרה של מרגרט אטווד הסופרת הקנדית הנערצת על כותב שורות אלו ! 

שפחה עונה 4 מתי עולה לאוויר

סיכום פרק 10 עונה שתיים סיפורה של שפחה 

כל פרק בעונה הזו מציג סדרה שונה של טראומות וייסורים. עונה 2 פרק 10 שפחה הנקרא הטקס האחרון מעלה את הכאב לרמה אחרת. הוא הופך אותו לכאב אישי , כאב אינטימי וחושף את הפצעים שבלב של גון , כוכבת הסדרה וכנחמה הוא מציע לצופה ההמום מספר תשובות לשאלות שנקרו בחלל העלילה מאז העונה הראשונה של שפחה .

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *