סיפורה של שפחה עונה 2 פרק 11 צפייה

סיפורה של שפחה עונה 2 פרק 11 צפייה ספוילרים 

האם השפחה ג'ון סוף סוף תצליח לברוח ממדינת גלעד ?   סיפורה של שפחה עונה 2 פרק 11 צפייה הוא ללא ספק הפרק הטוב ביותר בעונה 2 שפחה המבוסס על ספר מאת מרגרט אטווד 

 

סיפורה של שפחה עונה 2 פרק 11 צפייה בפרק וסיכום 

משפט ישן וטוב אומר – הכורה לחברו בור ייפול בו . חבל שהמפקד פורד לא מכיר את המשפט הזה. אם הוא היה מכיר אותו אז the handmaid's tale season 4 צפייה  היה נראה אחרת לגמרי. 

בפרק 10 עונה 2 שפחה הוא טמן לשפחה מלכודת. כזכור לנו ( בטח זכור , ראינו את הפרק כמה פעמים ) גון השפחה ( Elisabeth Singleton Moss ) שולחת משפט ארסי לעבר פורד ומגלה שהתינוק הוא בעצם של גבר אחר. 

סיפורה של שפחה עונה 2 פרק 11 צפייה

סיפורה של שפחה עונה 2 פרק 11 צפייה צילום מסך יוטיוב

זוהי נקודת הרוביקון של המפקד מגלעד. כל הסיפור הזה עם השפחות הגיע לו עד לכאן. מצד אחד יש לו בבית אשה דעתנית – את סרינה גוי ( Yvonne Strahovski) שלאע משנה כמה מדינת גלעד תדכא אותה , היא כנראה העיפרון הכי מחודד ברפובליקה ומצד שני השפחה שהצליחה להיכנס להריון מהנהג שלו. 

לא משנה אם אנחנו בעולם אוטופי או עולם דיסאוטופי . הגבר  , כמו תמיד  , יודע אחרון . גם עכשיו לאחר צפייה ישירה בכל הפרקים של השפחה 

אז מה עושה מפקד ברפובליקת גלעד ? הוא מארגן כיפה אדומה לשפחה. לשפחה ולנהג הבוגדני. לאחר הריגתו (?) של ניק ג'ון נשארת לבד בלב מדבר הקרח. 

לטוב ולרע התקווה היחידה של להינצל היא סרינה. כי למשהו יש יכולת לתפקד תחת לחץ היא הדמות . היא חדשות מטרה , כי לא ממש אכפת לה מי האב של הילד . היא לא תזכה בקרוב לתינוק חדש ממילא וגם אם תגיע שפחה חדשה לביתה , היא כבר יודעת , המפקד פורד יורה על יבש. כדורי סרק ביום טוב.

כיפה אדומה . לא רק בעולם הפשע והרשע ולא רק בבגדי השפחה של מדינת גלעד. ניק העין ואבי התינוק נרצח ככל הנראה מחוץ לבית וג'ון , השפחה הכורעת ללדת , מקבלת הזדמנות של פעם בסדרה לנסות לברוח.

סיפורה של שפחה עונה 2 פרק 12 פרומו לפרק 13 

עוד שני פרקים בלבד לסיום העונה השנייה. עוד קצת והולכים לנוח עד העונה השלישית. היינו מצפים ליותר התפתחויות בעלילה בעונה 2 ופחות אירועים עוטפים אבל כרגע נשארנו עם הרבה תקוות לעונה 3 סיפורה של שפחה. 

מעשה השפחה עונה 2 פרק 11 צפייה ישירה סיכום הפרק ספויילרים לפרק 12 עונה שתיים שפחה סיכום הפרק המרתק ביותר העונה והכנה לקראת פרקי הסיום של עונה שלוש שפחה כולל תרגום עברית כל הפרקים. 

סיפורה של שפחה עונה 2 משודרת  ב-HOT HBO וזמינות לצפייה בשירות HOT VOD. ב  2018 הוצגה העונה הראשונה גם למנויים לשירות yes vod כעת בשנת 2020 אנו מצפים לעונה רביעית לאחר שחלק ממפקדי מדינת גלעד נפלו בשבי של מדינת קנדה. 

סיפורה של שפחה פרק 10

התרגשות גדולה לקראת 2020 אנו כבר יודעים שעוד מעט תעלה למסך סיפורה של שפחה עונה 4 לצפייה ישירה. בעמוד זה ניתן לקבל את המידע על הסדרה כולל סיפורה של שפחה פרק 10 עונה 3 במקביל יצא ספר חדש של מרגרט אטווד שהוא בעצם החלק השני של הספר שעליו מתבססת הסדרה שמזוהה עם אליזבט מוס וגוזף פיינס.