משחקים מקודשים Sacred Games נטפליקס

משחקים מקודשים Sacred Games נטפליקס

משחקים מקודשים Sacred Games נטפליקס  עולה לצפייה ישירה בנטפליקס ישראל ב 06/07/2018 . כך התבשרו מנויי נטפליקס בישראל .

חודש יולי 2018 מביא אתו לנטפליקס ישראל מספר סדרות חדשות שהטובה שבהן היא ללא ספק משחקים מקודשים Sacred Games . תכינו את המסך ותדליקו מזגן כי זה הולך להיות חזק וטוב

"<yoastmark

משחקים מקודשים סדרה חשדה בנטפליקס ישראל

נטפליקס עוברת מהפך גלובלי וכחלק מהחדירה לשווקים בעולם אנו מקבלים סדרות מרחבי הגלובוס.

הפעם מדובר בסדרה ההודית , אחת מתוך 7 סדרות הודיות בנטפליקס . משחקים מקודשים לצפייה עם תרגום עברית היא חוייה שכל חובב סדרות מומלצות חייב לעצמו . היא רלוונטית מאד גם בשנת 2019 ומומלצת לצפייה ישירה בנטפליקס . 

עלילה ושחקנים תרגום מובנה חוויית צפייה 

את העלילה מוביל קשר ישן בין קצין משטרה הודי הגון לבין עבריין נמלט שמנהיג כנופית פשע. הקשר המורכב בין השניים מוביל לאזהרה אודות אסון בעיר מומביי .

הסדרה מבוססת על ספרו של הסופר ההודי אמריקאי Vikram Chandra בעל שם זהה לסדרה . באנגלית נקרא הספר Sacred Games ומדובר בספר מתח מצליח.

חובבי ההיסטוריה המנויים של נטפליקס ישראל ובכלל מי שאוהב את התרבות ההודית , שעל המסך כבר מזמן מציעה הרבה יותר מבוליווד , יאהב מן הסתם גם את בנות הגורל , מסוג יצירות הטלוויזיה שמשאירות אותך חסר מילים למול המסך ולבקש עוד. עוד הרבה. 

רשימת השחקנים Sacred Games שחקנים 

צוות השחקנים  Sacred Games: סייף עלי חאן, נאוואזודין סידיקי, ראדהיקה אפטה
משחקים מקודשים Sacred Games ז'אנרים ותוכניות קשורות :תוכניות טלוויזיה על פשע, דרמות טלוויזיה, דרמות פשע טלוויזיוניות, מותחני טלוויזיה , סרטים הודים מהזן החדש 
במאים משחקים מקודשים Sacred Games : ויקראמאדיטיה מוטוואנה, אנוראג קשיאפ

סדרות חדשות בנפליקס ישראל המלצות על סדרות בנפטליקס 

לכבוד הקיץ השגיע ולכבוד הזמן שיש להעביר בטיסות , בנטפליקס ניתן להוריד באופן חוקי סרטים לצפייה ישירה ולצפות בהם ללא צורך בחיבור אינטרנט. רכזנו מספר המלצות חשובות שחובה לראות בנטפליקס.

סמוך על סול נטפליקס  

קומדיה לכאורה , סיפור נוגע ללב מלא בהומור וצחוק עם עורך הדין סול גודמן שנלחם נגד כל העולם ואחיו הבכור. אי אפשר שלא לאהוב את סול . הומור אנושיות פשע והרבה טוב לב וחברות . עוד על הסדרה סמוך על סול . שנת 2019 מוצאת אותנו לאל הכרזה רשמית על העונה החמישית של better call saul אבל לנו יש סבלנות ויש למה לחכות .

ויקינגים סדרה בנטפליקס ישראל ביקורת

הדמיון שלי משתולל כאשר אני שומע ויקינגים. בסדרה הם מקבלים חופש וכרטיס לעשות מה שהם רוצים. הם היו הראשונים שגלו את אמריקה למערב , אבל שמרו את זה בסוד. ויקינגים סדרה בנטפליקס היא אחת מהסדרות האהובות והמרתקות שמפרקות את אורח החיים של העם הכובש ששנה את ההיסטוריה של העולם המערבי. עוד על הויקינגים של נטפליקס בכתבה מיוחדת – ויקינגים בנטפליקס. 

ויקינגים סדרה בנטפליקס

ויקינגים סדרה בנטפליקס