סיפורה של שפחה עונה 2 פרק 13 הפרק האחרון

סיפורה של שפחה עונה 2 פרק 13 הפרק האחרון

סיפורה של שפחה עונה 2 פרק 13 הפרק האחרון לעונה ישאיר אתכם עצורי נשימה .

עדכון עונה 3 שפחה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה עולה לאוויר בתאריך שידור 05/06 אז קחו נשימה ואנו כאן לעדכן אתכם בספוילרים חדשים על העונה החדשה של סיפורה של שפחה 

כל העדכונים על פרקי הסיום של שפחה עונה 3 פרק 12 צפייה ישירה תרגום מובנה עכשיו באתר תרגום מובנה כתוביות לעברית

בעוד הצופים העייפים ממתינים לפרק סיום העונה אנו מביאים לכם ספוילרים חשובים על סיפורה של שפחה עונה 2 פרק 13 הפרק האחרון לעונה ובדיוק כמוכם מחכים בקוצר רוח לעונה החדשה של לסיפורה של שפחה עונה 3 

סיפורה של שפחה עונה 2 פרק 13 הפרק האחרון ספוילרים חשובים

ברפובליקת גלעד פועלת מחתרת נשים. עד כמה המחתרת של השפחות היא חזקה ונחושה ? ראינו שהן הצליחו להבריח מכתבי שפחות לקנדה ולפוצץ את הביקור של המפקד פורד. יותר מזה הן הצליחו ליצור פיצוץ במרכז רחל ולאה ולהרוג למעלה מ 20 מפקדים. בקיצור יש נחש מתחת לקש והוא עומד להקיש !

פרק 13 עונה 2 שפחה מעביר את כובד המשקל לסרינה (Yvonne Strahovski) . בפרק הקודם היא סוף סוף קבלה את מבוקשה עלי אדמות – תינוק . ילד . כעת הילד הזה נתון בסכנה. הוא נתון בסגנה כי ייתכן ומשהו הלשין לשלטונות גלעד שהילד הוא פרי אהבה של השפחה גון עם העין והנהג ניק.

סיפורה של שפחה עונה 2 פרק 13 הפרק האחרון

סיפורה של שפחה עונה 2 פרק 13 הפרק האחרון סוגרים חשבון ? צילום מסך YOUTUBE

בינתיים בבית של המפקד לורנס. בפרק 12 עונה 2 שפחה עברה אמילי ( מגולמת מדהים על ידי Alexis Bledel ). הבית של המפקד בעל האופי הקריפי הוא לא פחות ממחסן הפתעות בגלעד.

על הקירות מתנוססות תמונות קלאסיות ויצירות שיכולות להיחשב כתועבה וכפירה והכוונות של של קומנדר לורנס (Bradley Whitford) לא ממש ברורות. הוא מדבר בצורה סרקסטית לחלוטין , שותה כוס יין עם השפחה החדשה ובניגוד למנהג הגברים בגלעד הוא לא מנסה לתנות אתה אהבים.

פרק 13 עונה 2 שפחה צפייה ישירה בקדימון מעלה את השאלות הבאות : 

  1. האם אמילי תרצח או תפגע בדודה לידיה ( אן דאוד ) כפי שהיא מתכוונת לעשות
  2. אתם זוכרים ?  בעונה ראשונה דודה לידיה חגגה נשיותה של אמילי נלקחה ממנה בניתוח אלקטיבי שבצעו בה מרופאי רפובליקת גלעד לאחר שהוגדרה בוגדת מגדר.
  3. מה מתכוון לעשות קומנדר לורנס עם אמילי , כי לא נראה שהוא ממש בקטע של ילדים
  4. מה יעלה בגורל התינוקת שילדה גון לסרינה ג'וי והמפקד פורד

סיפורה של שפחה עונה שנייה פרק 13 הפרק האחרון האם המפקד ימסור את בתה של סרינה 

העונה הזו היא עונת הרוע של המפקד פורד. מבעל שחי בצילה של סרינה בימים שלפני המהפכה הגלעדית הוא נפהך למפקד ביכר והרוע יוצא ממנו בגדול. הוא רודה בסביבתו, מתייחס לאשתו כאל שפחה חרופה ומרים עליה לא פעם את הקול וגם את היד. נבל בקיצור.

אותו נבל , מגיע לפרק 13 שפחה כאשר הוא מוקף אויבים מבית. האם כעת על מנת לשמור על כוחו הוא יפקיר את סרינה ואת ניק בידי מדינת גלעד או שכוחו לא יעמוד לו ומחתרת הנשים של גלעד תצליח למלט את התינוקת של גון אל מחוץ לגבולות גלעד הנסדקת.

סיפורה של שפחה על פי ספרה של הסופרת הקנדית מרגרט אטווד שאבה את התכנים לעונה 2 ממוחם של התסריטאים שכן התוכן של הספר הספיק לעונה 1 בלבד של זוועות שפחות ומפקדים ממדינת גלעד.