כמה עולה גבינה צהובה עמק תנובה מעלה מחירים

כמה עולה גבינה צהובה עמק תנובה מעלה מחירים

הודעה של תנובה על עליית מחירי הגבינה הצהובה 05/08/2018 הביאה לעליית מחירי הזהב הצהוב ושוב עולה השאלה כמה עולה גבינה צהובה ואנו כרגיל נשלם יותר .

כמה עולה גבינה צהובה עמק תנובה מעלה מחירים

כתבות בעיתונים בשרו היום על התייקרות הגבינה הצהובה של תנובה. ההתייקרות נומקה בהתייקרות החלב הגולמי שמחירו מפוקח על-ידי המדינה מה שייקר את עלות הייצור בכ 6% . על פי הדיווחים המוצרים שיתייקרו בפעם הראשונה מאז מחאת הקוטג הם גבינות צהובות שיתייקרו ב-3.4% יחד גבינות מלוחות ומעדנים דווקא גבינת קוטג' לא תרשום התייקרות . ככה זה שיש מחאה על שמך .

מוצר לא מפוקח רושם עליית מחירים 

תנובה יכולה להעלות את מחירי המוצרים שאינם מפוקחים. מוצרי גבינה צהובה שמפוקחת לא יעלה. באתר משרד הכלכלה והתעשייה מוצג המחיר של גבינה קשה שמנה גלבוע משקל ואריזה: חריץ 1 ק"ג מחיר לקמעונאי בש"ח ללא מע"מ: 28.43 מחיר לצרכן בש"ח כולל מע"מ:  39.25 מחיר לצרכן בש"ח באילת: 33.55 (05/08/2018).

כמה עולה גבינה צהובה עמק תנובה מעלה מחירים

כמה עולה גבינה צהובה עמק תנובה מעלה מחירים קרדיט תמונה https://unsplash.com/photos/4AyFwz1eUyo

עליית מחירי גבינה צהובה המיוצרת בישראל

תנובה מסרה הודעה לעיתונות בנוסח הבא  בשל עליית מחיר החלב הגולמי ( חלקי ): עליית המחיר הביאה לגידול של כ-6% בעלויות הייצור של תנובה. במונחים כספיים מדובר בתוספת עלות של 160 מיליון שקל לתנובה. עד סוף השנה תגיע תוספת זו ל-200 מיליון שקל.

מחירי גבינה צהובה מיובאת המחירים שווים את האיכות 

באתר רמי לוי מצאנו גיבנה צהובה במחיר שפוי. כך למשל מותג גבינה צהובה רמי לוי  400 גרם מותג: רמי לוי 14.80 ₪ ליחידה או אם תרצו 3.7 ש"ח ל100 גרם גבינה צהובה מיובאת. קרוב לוודאי שזו אותה גבינה צהובה שאנו פוגשים במלונות בחול. אז מה רע ?   

גבינה צהובה אתר שופרסל המחירים שפויים 

המשך שיטוט באינטרנט לאתר שופרסל און ליין מציג מחיר שפוי של גבינה צהובה תוצרת חוץ. באתר ניתן לרכוש גבינה צהובה 9% פרוס – שופרסל ( מותג פרטי ) תוצרת פולין במשקל 400 גרם במחיר 15.90 שח . על מדפי השופרסל ישנן אריזות של 1 קילוגרם גבינה צהובה פרוסה במחיר שלא עולה על 40 שח ואנו מאד אוהבים את המחיר הזה.