סמוך על סול עונה 4 פרק 1 צפייה וסיכום הפרק

סמוך על סול עונה 4 פרק 1 צפייה וסיכום הפרק

היה שווה להמתין לעונה הרביעית של סמוך על סול. סמוך על סול עונה 4 פרק 1 צפייה וסיכום הפרק וסיכום הפרק מציגים תמונה של עונה בעלת קצב אירועים מהיר וחזק עם הדמויות הוותיקות של הסדרה והמון המון קריצות לשובר שורות.

שם הסדרה סמוך על סול Better Call Saul
עונה מספר 4 , ב2020 יצאה עונה 5 בטר קול סול 
פרק מספר 1
שם הפרק עשן smoke
מופק על ידי amc משודר בישראל נטפליקס סלקום

סמוך על סול עונה 4 פרק 1 צפייה וסיכום הפרק

סמוך על סול עונה 4 פרק 1 צפייה וסיכום הפרק צילום מסך יוטיוב

סמוך על סול עונה 4 פרק 1 צפייה וסיכום הפרק

הפרק המתחיל למעשה כהמשך לעונה החמישית של שובר שורות והוא מציג את סול גודמן לאחר שנמלט מהחוק בסוף עונה 5 , שנה את זהותו והוא עובד כעת במאפיה באוהמה. העתיד של סול לוט בערפל ואולי עוד נקבל רמזים בהמשך עונה 4 על עתידו לאחר שובר שורות שמתחרשת בתקופת זמן עתידית ביחס לסדרה הבת.

בינתיים בהווה אירוע השריפה בבית של צ’אק מסתבר כקטלני. משפחת מקגיל הקטנה ממילא מצטמצמת באדם נוסף. הווארד מצלצל לגיימי ומבשר לו את הבשורה המרה. לאט לאט אנו נוכחים לדעת כי הווארד הוא לא בדיוק הנבל האולטימטיבי של הסדרה .

גיימי , חתול רחוב בפני עצמו נזכר כי  צ ‘אק זרק את כל מכשירי החשמל בחצר ולכן לא מקבל את העובדה שמדובר באירוע תאונתי וחושד שאחיו הביא על עצמו את הטרגדיה. 

שם הפרק – עשן מרמז על ההווה של סול גודמן. הוא מרצה שנת השעיה מעריכת דין ומאבד את אחיו. חברתו קים פצועה והוא סועד אותה כפי שסעד את צ’אק . הרבה דברים אפשר להנגיד על ג’יימי – לב טוב ולרחב יש לו. כמו ששר אריאל זילבר הוא במסך עשן. 

 

עדכון 2020 בטר קול סול עולנה לעונה חמישית בימים אלו . היא מציגה חיבור לעלילה של שובר שורות , מה קורה לסול אחרי שברח בסוף העונה חמישית של breaking bad כשם שהסרט אל קמינו לצפייה ישירה מראה את הסוף של ג’סי פינקמן .

תתקשר לסול אבל תתעסק עם גאס פרינג 

גאס פרינג הוא אחת הדמויות האהובות בשובר שורות ובסמוך על סול. בפרק הראשון של עונה 4 הוא אומר משפט מפתח צופה פני עתיד : מישהו פוגע במשפחת סלמנקה ובראש המשפחה הקטור סלמנקה, זה יביא  מלחמה, מה שיביא כאוס – מה שיביא את ה- DEA”.הוא צדק. שוב היוצרים מקשרים את הסדרה לשובר שורות

אחת הסיבות ליצירת הדמות המפחידה של פרינג בשובר שורות היא העובדה שהיא נבנתה במארג מתוחכם של אכזריות ואינטליגנציה. כעת פרינג איש העופות צריך למצוא דרך למנוע את הכאוס שיביא בסוף הדרך את הרשות למלחמה בסמים ואת האנק . זה בדיוק מה שאנו מצפים לראות בעונה הזו.

תכניות לצפייה ישירה באינטרנט חינם ניתנות לצפייה על ידי לא מעט אפליקציות ואתרי אינטרנט. בהזדמנות הזו אמליץ לקוראים על האפליקציה של ערוץ כאן בה ניתן לצפות בתכניות רבות בצפייה ישירה מהמחשב או טלויזיה חכמה . vod צפייה ישירה חינם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *