אוצר האי המקולל ערוץ ההיסטוריה לקראת עונה 6

אוצר האי המקולל ערוץ ההיסטוריה לקראת עונה 6

אתרי אינטרנט העוקבים אחרי הסדרה מדווחים כי עונה 6 אוק איילנד צפויה לעלות לאוויר לפני סוף 2018. בכתבה זו נביא את כל מה שכבר אפשר לספר על אוצר האי המקולל ערוץ ההיסטוריה לקראת עונה 6

אוצר האי המקולל ערוץ ההיסטוריה לקראת עונה 6

אוצר האי המקולל ערוץ ההיסטוריה לקראת עונה 6 צילום מסך יוטיוב

אוצר האי המקולל ערוץ ההיסטוריה לקראת עונה 6

ככל הנראה עונה 6 של אוצר האי המקולל תעלה עוד לפני שהעונה האחרונה של משחקי הכס תחרוך את המסכים. אבל כבר עכשיו אפשר להגיד שלאור תוצאות עונה 5 אוצר האי המקולל והתגלית הגדולה של ריק לגינה החיפושים יתמקדו לא רק באיתור האוצר אלא בהיסטוריה של האי ובניסיון למצוא פריטים נוספים.

כזכור התגלית הגדולה עד כה על האי הוא הצלב שתוארך למימי הביניים. לאחר בדיקות מדעיות צוות האי המקולל הצליח לגלות שהצלב הוא לפחות בן 600 שנה. מה עושה צלב בן 600 שנה באי נידח לחופי נובה סקוטיה קנדה ?  זו בדיוק התשובה שהצוות מחפש .

בין אם הצלב שהתגלה הוא משנת 900 לספירה או שנת 1300 בכל מקרה מדובר על תקופה הקודמת לגילוי אמריקה על ידי כריסטופר קולמבוס וממילא לא ניתן לשייך אותו לויקינגים שפקדו את אדמת היבשה החדשה. ציורי התירס בכנסיית רוזלין בסקוטלנד רק מחזקים את ההשערה שהטמפלרים בקרו במקום וגילו את אמריקה הרבה לפני קולמבוס.

אוצר האי המקולל עונה 6 תמונת מצב אוצר האי המקולל עונה 6 תמונת מצב

אוצר האי המקולל עונה 6 תמונת מצב צילום מסך יוטיוב

אוצר האי המקולל ערוץ ההיסטוריה לקראת עונה 6 סקירה מקיפה לקראת עונה 6 ספויילרים על הנעשה באי האלונים והכנה לקראת עונה 6 אוצר האי המקולל בערוץ ההיסטוריה