אוצר האי המקולל פרק 1 עונה 6 תגלית הזהב

אוצר האי המקולל פרק 1 עונה 6 תגלית הזהב

קבוצת הפייסבוק של ריק לגינה רועשת. בימים אלו עלה סרטון לקראת העונה החדשה ששולחת ספולייר ענק אוצר האי המקולל פרק 1 עונה 6 תגלית הזהב  על האי ! 

אוצר האי המקולל פרק 1 עונה 6 התגלה אוצר על האי 

אי אפשר לפספס כזה רמז לקראת עונה 6 אוצר האי המקולל ערוץ ההיסטוריה. על מה מדובר ?  כעת התגלית היא חד משמעית ! נמצא זהב על אוק איילנד . ואנו מביאים לכם את כל חדשות העונה השישית של החיפוש אחר האוצר הגדול של אוק איילנד. 

אוצר האי המקולל פרק 1 עונה 6 תגלית הזהב

אוצר האי המקולל פרק 1 עונה 6 תגלית הזהב צילום מסך מתוך סרטון פייסבוק 

מרטי לגינה מצהיר מצאנו זהב על אוק איילנד

עונה 5 אוצר האי המקולל הסתיימה באכזבה. בור הכסף לא רק שלא נכנע ולא הסגיר את סוד האוצר , הוא אפילו הצליח להטעות מספר פעמים את מחפשי האוצר ואת האחים לגינה.

בניסיון לאתר המקום המקורי של בור הכסף רושתה הגבעה לצופה למפרץ סמית בקידוחים במטרה לגלות רמזים למתכות בבטן האדמה ושם נערך קידוח שכמו תמיד כוסה במים שעלו מבטן האדמה. 

כעת אומר מרטי לגינה במילותיו שלו – גילנו זהב באוק איילנד ! חשוב להתעכב על המשפט הזה כי זוהי הפעם הראשונה המתועדת בהיסטוריית החיפושים של אוק איילנד שיש לנו זהב מתועד ולא אגדה על שביבי זהב במקדח מעל בור הכסף

 Did the Lagina brothers finally hit gold ?  כו כן כן 

תגלית על זהב באוק איילנד עונה ישירות על השאלה Did the Lagina brothers finally hit gold . במהלך העונות הקודמות היו טענות שהאחים לגינה וצוות האי המקולל גלו אוצרות רבים שלא הוצגו במהלך הסדרה. לצד תגליות מינוריות ותגליות מסקרנות האוצר נשאר נעלם גדול.

אוצר זהב בים

אוצר זהב בים

Martin Bayerle ואוצר  RMS Republic

שלא כמו בתגלית הגדולה של האונייה ריפבליק שם היה ברור שיש אי שם אוניה טבועה ומחפש האוצרות האגדי  Martin Bayerle אתר מקום טביעתה של אניית הזהב RMS Republic שטבעה בשנת 1903 כאן מדובר באוצר שאיש לא ראה מימיו. 

 

עונה 6 אוצר האי המקולל תאריך שידור בערוץ ההיסטוריה 

האם האחים Lagina מצאו זהב  ? עכשיו זו כבר לא שאלה אלה עובדה מוגמרת. אז בהחלט כבר אין לנו סבלנות לחכות .  עונה 6 אוצר האי המקולל עולה לאוויר בחודש נובמבר 2018  ועומדת להיות עונה חדשה עמוסת סודות ואוצרות.