נרקוס מקסיקו צפייה ישירה נטפליקס

נרקוס מקסיקו צפייה ישירה נטפליקס

סדרת ההמשך לנרקוס עוברת כעת למקסיקו ארצו של אל צאפו הידוע . כעת נטפליקס מציגה את נרקוס מקסיקו צפייה ישירה והעונג הצרוף כולו שלנו , אז קחו נשימה ארוכה מאד ותתכוננו לעונג צרוף על המסך. לאורך השנים צולמו לסדרה 3 עונות. האחרונה עלתה לאוויר עם פרקים מלאים בנטפליקס ישראל. 

נרקוס מקסיקו צפייה ישירה נטפליקס

נרקוס מקסיקו צפייה ישירה נטפליקס צילום מסך מתוך gmail

חדש באתר Narcos  Mexico צפייה ישירה נטפליקס

אז על מה הסדרה החדשה של נטפליקס ? היא מתארת באמצעות עיבוד מוקפד את התחלת מלחמת הסמים במקסיקו בשנות ה-80.  כיצד עלה לגדולה עוד קרטל סמים , הפעם זה של  גוודלחארה.

סיקור של הסדרה המעולה מבית נטפליקס באתר הסדרות של ישראל רשימת פרקים מלאה של נרקוס מקסיקו פרשנות לסדרה ועוד הרבה טיפים על נטפליקס

נרקוס מקסיקו רשימת שחקנים 

מיגל אנחל פליקס גאיארדו  על ידי השחקן דייגו לונה מקים אימפריית סמים שעתידה להפוך לקרטל גואדלחרה.
קיקי קמארנה מגולם על ידי מייקל פנייה סוכן DEA בתחילת הקריירה שנזרק היישר למקלחת הרותחת של הקרטל 

עוד באתר – איזו סדרה כדאי לראות עכשיו בנטפליקס? 

נרקוס מקסיקו רשימת פרקים לצפייה ישירה באפליקציה

העונה הראשונה של נרקוס מקסיקו כוללת עשרה פרקים מלאים וגדושים בהרפתקאות מתח וגם לא מעט הומור. הצצה לחיים בדרום היבשת שנותרה שנות אור מאחורי צפון היבשת וארצות הברית של אמריקה. בסאב טקסט שלה היא מרשמת לנו מה עתידים לגרום פערים כלכליים וחברתיים על פני הגלובוס. אם תרצו הפערים הם הפצצה המתקתק ולא בהכרח תוצרי הלוואי שלה – הנרקוס .

קמלוט
שיטת הפלאזה
אל פאדרים
רפא רפא רפא
הקשר הקולומביאני
הגבול האחרון
הבוס של הבוסים
פשוט תגיד לא
לופה דה וגה 881
ליינדה

הסדרה מספקת מבט על סחר הסמים במקסיקו של שנות ה-80. כיצד מיעוט מקסיקני הצליח להציף את ארצות הברית בחומרים מסוכנים. הנקודה היא שלאף אחד מהאנשים האלה אין נאמנות זה לזה; הם שואפים לשמור על עצמם ולהוריד כל איום נתפס. ככל שמלחמת הסמים נמשכה לאורך השנים, מקסיקו הפכה למדינה כמעט בלתי ניתנת לשליטה, כשהקרטלים שולטים באזורים שלמים (בדיוק כמו קולומביה בשנות ה-80). צפו בווידאו לקראת שידור פרקים מלאים watch me. העונה השלישית והמסכמת של הנרקוסים.