תוספים מומלצים לוורדפרס 2018

תוספים מומלצים לוורדפרס 2018

כתיבת אתר באמצעות לוורדפרס מעולם לא הייתה קלה יותר באמצעות תוספים מומלצים לוורדפרס 2018 המאפשרים הגנה על אתר , קידום אתר לוורדפרס ויצירת רווחים על תוכן באמצעות שילוב של תוכן מקורי ו SEO . 

תוסף אבטחת מידע Wordfence Security Firewall & Malware Scan 

הביטחון קודם לכל. אף אחד לא רוצה להיכנס לרשימה השחורה של אתרים או לקבל הודעה על אתר שנפרץ ונעשו נזקים לשעות יקרות של עבודה. מבחינתנוWordfence  הוא אחד מהתוספים החינמיים לוורדפרס שאי אפשר בלעדיהם . הוא מאפשר הגנה מפני malware מאפשר להסוות את עמוד הכניסה למערכת הניהול של האתר ועוד !  

סוג התוסף וורדפרס wordpress security plugins
עלות חינם
אפשרות להרחיב למנוי פרימיום יש וכרוכה בעלות שנתית

תוסף קידום אתרים Yoast SEO קידום אתר במנועי חיפוש 

קידום אתרים wordpress לא היה נראה כזה ללא אחד מהתוספים החשובים שכל בעל אתר חייב להכיר. התוסף מאפשר להכין כתבה ממוקדת תוכן לאתר אינטרנט והוא למעשה מבצע בקרה על איכות הכתיבה , לא על איכות התוכן , בודק התאמה למנועי החיפוש ומציג הערות כיצד יש לתקן את הכתיבה כך שתתאים למנוע החיפוש .   

סוג התוסף וורדפרס Yoast SEO Premium for WP
עלות חינם
אפשרות להרחיב למנוי פרימיום יש וכרוכה בעלות שנתית מעת לעת מתפרסמים מבצעים

תוסף תיבת קשר לאתר wordpress  

טוב כבר הבאנו גולשים לאתר והם ממש רוצים שניצור אתם קשר. בספריית התוספים של wordpress  מוצגים כמה עשרות תוספי צור קשר עם האתר. אחד התוספים שהיו בעבר מאד פופולריים  fast secure contact form הוסר מספריית התוספים עקב בעיות ואחד התוספים הבולטים שנכנסו לנעליו הוא wpforms המאפשר בניית טופסי צור קשר יפים ומותאמים לאתר רספונסיבי תוך מספר דקות. 

סוג התוסף וורדפרס Contact Form Builder
עלות חינם
אפשרות להרחיב למנוי פרימיום יש כרוכה בעלות שנתית ומאפשרת אופציות מגוונות

האם שווה לשלם עבור תוספים בתשלום לאתר wordpress  

התשובה מאד תלויה במה שאתם נדרשים לעשות. בתחום אבטחת המידע , תוסף fire wall הוא הכרחי לרבות הגנה מלאה עם תמיכה ונשירות המלא הכולל הגנה מפריצות ועוד באמצעות  Sucuri Security ‎ תחת הכותרת Complete Website Security עולה כ 200 דולר לשנה ואם נפרץ לכם אתר או הוסר מגוגל תבינו כמה שזה שווה כל שקל . 

תוספים מומלצים לוורדפרס 2018 רשימת תוספים מומלצים לאתר wordpress שניתן להוריד בחינם בנושאים שונים של קידום אתרים אבטחת מידע ויצירת טופס צור קשר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *