אוצר האי המקולל עונה 6 פרק 5 צפייה ישירה

אוצר האי המקולל עונה 6 פרק 5 צפייה ישירה חשיפת בור הכסף  

בפרק 5 עונה 6 אוצר האי המקולל של ערוץ ההיסטוריה יש נקודת מפנה חשובה . בפרק הזה נחשפות מנהרות בור הכסף .  התגלית של אוצר האי המקולל עונה 6 פרק 5 צפייה ישירה לא משאירה ספקות לגבי קיום אוצר על האי עדכונים נוספים לכתבה מיד לאחר שידור הפרק ! 

אוצר האי המקולל עונה 6 פרק 5 צפייה ישירה

אוצר האי המקולל עונה 6 פרק 5 צפייה ישירה צילום מסך יוטיוב

אוצר האי המקולל עונה 8 פרק צפייה ישירה ערוץ ההיסטוריה

מנהרות בור הכסף וחפץ מצרפת  

עונה 6 של אוצר האי המקולל מוגשת לנו בתור סרט מתח בלי רגע אחד מנוחה לנשימה ארוכה. עונה WOW . 

בכל פרק יש תגלית חדשה או עיבוי של מידע על תגלית חשובה שנמצאה באי.  

בפרק 5 עונה 6 The Curse of Oak Island אנו אמורים להיחשף לגלית ענקית . בגודל הפיזי ובמשמעות. ככל הנראה אנו עומדים לראות על האי , באזור בור הכסף , שמיקומו היסטורי ממילא אבד, את תעלות ההצפה , מעשה ידי אדם. 

כאשר ריק לגינה אומר you go big or go home  הוא מתכוון לזה . זה מכון מעולה לעונה מעולה ! 

בור הכסף נחשף לראשונה כמו פרוסות עוגה 

בור הכסף money pit  ממש הגזים. 

במשך יותר מ 200 שנה משלחות לחיפוש אוצרות מתנפצות עליו אחת אחרי השנייה . בלי לרחם הוא מציף תעלות מים , חפירות לגילוי אוצר , תשוקה לבלתי נודע ותקוות ישנות למצוא אוצר .

בעונה הזו marty lagina החליט לעשות לזה סוף. אם אפשר לחפור את בור הכסף הוא יקלף אותו שכבה אחר שכבה ואם צריך להגיע , אז הוא יחפור למרכז כדור הארץ  . 

באמצעות שימוש בטכנולוגיה מתקדמת , צוות אוצר האי המקולל נסה בעבר לצמצם את שטח החיפוש אך זוב הייתה ידו של    money pit על העליונה .

הפעם נראה שמדובר על כניעת הבור , כניעה אצילית , איטית , שבה הכובש מעריץ את הנכבש , לומד אותו , את סודתיו ומאמץ אותו אל ליבו .

אם יש דבר ש The Curse of Oak Island’ Season 6 Episode 5 עושה טוב יותר מכל דבר היא לכבוש את ליבי  . אוצר האי המקולל עונה 6 פרק 5 צפייה ישירה ניתוח הפרק שבו מתגלות מנהרות בור הכסף חשיפה לתגלית מיוחדת המיוחסת לימאים צרפתים בלוג האי המקולל ערוץ ההיסטוריה