אילנה אביטל המתחזים צפייה ישירה

אילנה אביטל המתחזים צפייה ישירה ערוץ 13

לא כל נחשפת דמות מוכרת בישראל ומוכנה לספר על טרגדיה בחייה. אילנה אביטל המתחזים צפייה ישירה הוא אחד הסרטים הטובים של השנה .

בריז'יט אביטבול נולדה  בצרפת  בשנת 1958 ובצעירותה שנתה את שמה לאילנה אביטל . השם המלווה אותה עד היום על הבמה ומחוצה לה. בשנות השבעים והשמונים התפרסמה בזכות להיטים כמו שובי לים מאת מילים: חמוטל בן זאב לחן: שוקי לוי בהמשך השתמשה במות הבמה  לנה" וסנדי מילר.

לסיקור המלא עכשיו באתר הראיון של צביקה פיק עם חיים אתגר לסיקור המלא 

בשנות האלפיים אילנה אביטל להטה על המסך עם הופעות בלתי נשכות בטלנובלה לגעת באושר ומספר תפקידים נוספים בתיאטרון אבל לא רשמה להיטים מצליחים כמו בראשית דרכה. עם להיט היוטיוב אילנה אביטל אז אני לבד שנקרא המנון הגרושות היא הזכירה לכולנו אילו יכולות טמונות בה עם יכולות קוליות מרשימות לצד הופעה רשימה.

אילנה אביטל המתחזים צפייה ישירה ערוץ 13 צילום מסך יוטיוב

אילנה אביטל המתחזים צפייה ישירה ערוץ 13 צילום מסך יוטיוב

אילנה אביטל המתחזים צפייה ישירה ערוץ 13 אהבה נכזבת 

הכותרות זועקות בסרט של חיים אתגר ערוץ 13 : לא האמנתי שזה יכול לקרות לי אומרת אילנה אביטל .  בסרט היא מספרת וחושפת באומץ רב על הסיטואציה שבה חשפה כי מי שהחשיבה כבן זוגה הוא בעצם מתחזה . קצת מזכיר לי , באופן אישי , את הסרט של אודטה דנין  , "האמנתי לו" שחשף את סיפורה אהבתה לבעלה שגם לגביו טענה אודטה שגלתה שהדברים הם לא כפי שחשבה  .

איך שוכחים אהבה נכזבת טיפים 

לא מעט גברים ונשים מתמודדים עם סיפור של אהבה נכזבת . הכנו עבורכם כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם להתגבר על אהבה נכזבת , ללא קשר לסרט של אילנה אביטל ערוץ 13.

אתם לא לבד ! לאחר כל אהבה נכזבת יכולה לצמוח אהבה גדולה יותר עם אדם טוב יותר עבורכם ! העולם גדול !

שאל/י את עצמך כמה באמת את אוהבת או אהבת את מושא האהבה הנכזבת , תופתעו לגלות כמה התשובה יכולה להיות שלילית

הזמן ירפה את הלב – הזמן הוא הרופא הטוב ביותר ! קחו את הזמן , הכירו אנשים חדשים וצאו לדרך חדשה

בשנת 2020 מככבת אילנה אביטל בסדרה של ערוץ 13 הישרדות VIP . היא הייתה מודחת הראשונה בשבט שלה ומשך זמן רב מתפקדת על תקן שומרת הבקתה מה שאולי יאפשר לה לחזור למשחק . אילנה לא ממש הודחה ובהחלט משפיעה על המשחק.

אילנה אביטל המתחזים צפייה ישירה בסרט על אילנה אביטל ובן זוגה לשעבר כיצד גלתה שהיא חיה עם מתחזה ההתאהבות ועד לרגע השבר כאשר היא מגלה את האמת ערוץ 13 ישיר סיקור באתר pro  האתר הישראלי האובייקטיבי סיקור סדרות נטפליקס טלוויזיה וכלכלה בגובה העיניים סיקור צפייה ישירה מאקו סדרות