החללית בראשית שוגרה לירח בהצלחה

החללית בראשית שוגרה לירח בהצלחה

היסטוריה ! לא מהפך בבחירות 2019 לא מפלגה חדשה ולא מניות בבורסה . החללית בראשית שוגרה לירח בהצלחה והיא עושה את דרכה לירח . גאווה ישראלית והישג חסר תקדים ליוזמה של spaceil

החללית בראשית שוגרה לירח בהצלחה

החללית בראשית שוגרה לירח בהצלחה צילום מסך יו טיוב 

החללית בראשית שוגרה לירח בהצלחה 

זה היה רגע מרגש ומכונן בקייפ קנוורל ארצות הברית. אזור השיגור שכבר ידע התרגשות רבה ושגר לחלל לא מעט חלליות מעבורות וגשושיות לבש חג לכבוד המאורע. בעת שיגור החללית עלה ירח שמח מעל שמי קייפ קנוורל בארצות הברית של אמריקה והוסיף נופך חגיגי לאירוע המיוחד . 

עד היום הגיעו לירח 3 מעצמות העל של העולם . ארצות הברית ראשונה  , רוסיה שנייה וסין אחריה. כעת ישראל שוב הציגה יכולת יוצאת טכנולוגית יוצאת דופן , הראש היהודי ממציא לנו פטנטים וישראל בדרכה לירח. 

 

הנחיתה על הירח ישראל SpaceIL

הנחיתה על הירח ישראל SpaceIL

סלח לי איך מגיעים מפה לירח ? 

בחלל אין כביש 6 ובטח לא אוטוסטרדה ישירה מכדור הארץ לירח . יש להתחשב בכל הכוחות הפועלים במסלול הבין כוכבי שבין הירח לכדור הארץ, בסופו של דבר מסע בין כוכבים בנטפליקס זה לא .  

אז איך מגיעים לירח ? 

לאחר ההמראה וכניסה למסלול החללית הישראלית לירח היא תעבור במסלולים בצורת אליפסה כ 6 מליון קילומטר על אף שהמרחק הישיר הוא כ 390,000 קילומטר תלוי במיקום הירח מול כדור הארץ. החללית עושה שימוש בכח המשיכה של כדור הארץ בצורה כזו שהיא חוסכת בדלק רב המאפשר את המסע לגרם השמיים שכולנו אוהבים להביט אליו. 

ובינתיים על המאדים מתסכלים עלינו ?  

בדיוק כמה דקות לפני המראת החללית הישראלית ראיתי על המסך איזו סדרה ישנה של מסע בין כוכבים ——. שואל אחד החייזרים את הקפטן האם חייזרים ממאדים כבשו כבר את כדור הארץ , והיא עונה לו בציניות …..לא מצאנו אותם …אנחנו כבשנו את כוכב מאדים . אז האם יש  חייזרים במאדים ?  

יש חיים על המאדים ! ישראל בדרך לכוכב האדום 

כנראה שכן . לא החיים אותם מתארות סדרות בנטפליקס או חייזרים מהעבר של ערוץ ההיסטוריה.

לעת עתה nasa סוכנות החלל האמריקאית , ככל הנראה , תדווח בעתיד על גילוי של חיידקים וצורות חיים בסיסיות במאדים.