רשימת האנשים העשירים בעולם 2019

רשימת האנשים העשירים בעולם 2019

מגזין פורבס מפרסם מדי שנה את רשימה של אנשים שרשותם עושר בלתי נתפס והיא נקראת רשימת האנשים העשירים בעולם 2019 אז הנה הכתבה שתעשה לכם חשק להרוויח עוד כסף ואולי תמצאו את עצמכם ברשימה אחת עם עשירי עולם .

הם לא עסוקים בתאום מס או בחישוב מס הכנסה שלילי 2019 , הם פשוט עשירים . קבלו אותם ! 

 

מי האיש הכי עשיר בעולם  ?  תחפשו באמזון  

הטכנולוגיה והמסחר הדיגיטלי מייצר מיליונרים חדשים תוך זמן קצר. אם פעם התרגלנו לראות את משפחות ההון שולטות בראש הרשימה עם כסף ישן שנקרא old money  היום ההתעשרות נעשית בזמן קצר יותר .  אז אם יש לכם רעיון לאפליקציה דיגיטלית או אתר לקניות בינלאומי באינטרנט זה הזמן לצאת לדרך. 

רשימת האנשים העשירים בעולם 2019

רשימת האנשים העשירים בעולם 2019 תמונה  Christian Wiediger

חמשת האנשים העשירים בעולם  הרשימה המעודכנת 

לפי אתר פורבס הגיל הגיל הממוצע של 5 האנשים הכי עשירים בעולם נע סביבי גיל 71 , יש להם בממוצע 94 מיליארד דולר משלהם כסף קש לפיצוחים ולחיים ברמה אחרת ממה שאנחנו מכירים , אבל אתם יודעים , אנחנו לא ממש עושים את החשבון של הפיתה . מי הוא העשיר ? השמח בחלקו , אז נתחיל עם חמישה אנשים שיש להם הרבה במה להיות שמחים ויש להם אחלה חלק.  

האיש הכי עשיר בעולם היום 

גף באזוס הבעלים של אמזון amazon.com ואשר מרוויח לא מעט מקניות באינטרנט הוא בראש רשימת העשירים לפי פורבס. עם הון אישי של 138 מיליארד דולר הוא עונה לכולם כמה כסף יש לאיש העשיר בעולם. בנוסף הוא לא צריך לדאוג לחשבון החשמל או מעליית מחירי הדלק.

 

ביל גייטס כמה כסף יש לו

אורח קבוע בראש רשימת  25 האנשים העשירים ביותר בעולם הוא ביל גייטס מייסד מייקרוסופט מי שבראשו הקודח נהגתה תכנת חלונות וורד אקסל אופיס ומה לא . הוא משאיר מאחור את כל רשימת עשירי ישראל גם יחד עם הון אישי של 97.9 מליארד דולר וגם הוא מגיע מעולם התוכנה. 
Bill Gates 2018

וורן באפט  Berkshire Hathaway להבי ישקר הגורו של המשקיעים 

יש איש אחד בעולם שמאות אלפי אנשים נושאים עיניים בכל שנה לנאומו בנושא כלכלה והשקעות. מדובר בלא אחר מאשר Warren Buffett ראש BERKSHIRE HATHAWAY INC הקונצרן מנברסקה שמשקיע כמעט בכל תחום אפשרי .  העבודה המשתלמת מציבה אותו במקום השלישי עם  הון אישי של 83.7 מליארד דולר . 

ברנאר ארנו המיליארד הצרפתי שמכר יחידות נופש

אם עד עכשיו שמות האנשים הכי עשירים בעולם היו מוכרים לרוב הגולשים הריי שהרביעי ברשימה הוא פחות מוכר. ככה זה בנדלן ,הבניין בפרונט הכסף מאחור . אבל מה זה משנה ל Bernard Arnault עם הון של 82.6 מליארד דולר שבגיל 69  לא צריך לדאוג לפנסיה .

המליארדר מזארה הוא מספרד Amancio Ortega

איזה כיף לגלג על הלשון שם ספרדי כמו Amancio Ortega הבעלים ZARA . מסתבר שאפשר להרוויח לא רע מאופנה ואפילו טוב מאד ! כל כך טוב שמי כבר זוכר שרק בשנת 1975 הוא פתח את החנות הראשונה של זארה וכיום הוא רושם הון אישי של 68.6 מליארד דולר 

 

חמשת האנשים העשירים בעולם לפי פורבס 04/03/2019 

שלושת הראשונים ברשימת האנשים הכי הכי עשירים בעולם הם מארצות הברית של אמריקה ואת המקום השליש תופסת צרפת , במקום החמישי ספרד ואנחנו עוד נגלה בהמשך מי הם האנשים העשירים בישראל שתופסים מקום של כבוד ! יאללה לכו לעבוד ! 

#1 Jeff Bezos $138 B $0 55 Amazon United States
#2 Bill Gates $97.9 B $0 63 Microsoft United States
#3 Warren Buffett $83.7 B $0 88 Berkshire Hathaway United States
#4 Bernard Arnault $82.6 B $0 69 LVMH France
#5 Amancio Ortega $68.6 B $0 82 Zara Spain

רשימת האנשים העשירים בעולם 2019 גלו מי הם חמשת האנשים הכי עשירים בעולם ואיך הם עשו מאת הכסף הגדול שלהם רשימה מתעדכנת לפי מגזין פורבס 2019 האתר הישראלי הכי מרתק ברשת pro