משחקי הכס עונה 1 פרק 8 לצפייה ישירה

משחקי הכס עונה 1 פרק 8 לצפייה ישירה תרגום מובנה

לארח המתנה מורטת עצבים סוף סוף אפשר להתרווח על הכורסא ולראות משחקי הכס עונה 1 פרק 8 לצפייה ישירה תרגום מובנה . רבותי וגבירותי קבלו את האירוע מספר 1 של HBO משחקי הכס עונה 8 צפייה ישירה 

משחקי הכס עונה 1 פרק 8 לצפייה ישירה תרגום מובנה

משחקי הכס עונה 1 פרק 8 לצפייה ישירה תרגום מובנה צילום מסך יוטיוב 

משחקי הכס עונה 1 פרק 8 לצפייה עלילות הפרק הראשון

מה הולך להיות בפרק הראשון , ספוילרים עונה 8 משחקי הכס ! שימו לב games of throne season 8 episode 1 הפרק הראשון בעונה השמינית של הסדרה מקבל פרשנויות רבות על ידי מומחים. בניגוד לעונות קדומות , העונה האחרונה אמורה לספק לא מעט רגעי שיא ופרידה טרגית מחלק מכוכבי הסדרה שעוסקת במלחמה בין מלך המתים לבין האנושות בממלכת וסטרוז . 

Night King and White Walkers  המפתח בידיים שלהם 

פרק 1 עונה 8 משחקי הכס הוא למעשה הכנה לעונה כולה. כמו פתיחה של הצגה אבל רחוקה מלהיות אופרטה  אנו מקבלים תזכורת לנקודת הפתיחה של עונה 8 והדמויות המרכזיות יוצגו ביחס לקרבות הגדולים שממתינים לממלכה. 

סרסיי לאניסטר , מגולמת על ידי  קת'רן הידי המלכה של וסטרוז שכבר שכלה את כל ילדיה , שהם גם הילדים של אחיה גיימי לאניסטר שכבר נמצא בדרכו להצטרף למלחמה , היא אשת המפתח. איש המפתח השני הוא מלך המתים המהלכים.  

שניהם רוצים את ממלכת וסטרוז לעצמם .  כל אחד מהסיבות שלו .  בעוד שהמלכה סרסי לאניסטר היא נצר לאנאדלים השמידו את ילדי היער אשר מהם , כך הבנו בעונה 6 משחקי הכס , צמחו המתים המהלכים  , אנרחנו עוד לא ממש יודעים מה מכין לנו המת המהלך ומה המטרה האמיתית שלו . 

winter is coming ?  winter is here 

ג'ון סנואו כבר לא ממזר חליסי מלכת הדרקונים  כבר הפסידה דרקון אחד והיא לא בלתי מנוצחת וכולם מוקפים בלוחמים מבולבלים כי החורף כבר winter is coming כבר לא סיסמא של משפחת סטארק אלא עובדה אמיתית והיא קרה במיוחד ! טובה במיוחד לאויבים מעבר לחומה הגדולה ובטח לא תעשה טוב לצבא המיוחד שסרסי מביאה מארצות החום.  

כמה עובדות חשובות על עונה 8 משחקי הכס לצפייה ישירה  

משחקי הכס נטפליקס  ?  חשבנו שאפשר לראות את עונה 8 נשחקי הכס בצפייה ישירה בנטפליקס כמו שאנו אוהבים שובר שורות וסמוך על סול אבל לא כך הדבר .  

העונה האחרונה של משחקי הכס משודרת ברשת HBO ובערוצי הכבלים במקביל לשידור ב VOD . 

בכתבה זו באתר pro משחקי הכס עונה 1 פרק 8 לצפייה ישירה תרגום מובנה באיכות מעולה עם רמזים חשובים על הפרק הראשון והעונה כולה של משחקי הכס 2019 שמות פרקים מלאים ספוילרים