התעלומות החדשות אוצר האי המקולל

התעלומות החדשות אוצר האי המקולל עונה 6

בכל עונה האחרים lagina מגלים ממצאים חדשים על באי האלונים. the curse of oak island season 6 מספקת שאלות מטרידות ולא נותנת המון תשובות הכל על התעלומות החדשות אוצר האי המקולל עונה 6

מה התגלה בעונה השביעית של אוצר האי המקולל 

אוצר האי המקולל יותר מעניין מחיפושי נפט. מעריצי הסדרה שהצליחו להגניב מבט לתמונות מאתר החיפושים של עונה 7 אוצר האי המקולל צפייה ישירה ערוץ ההיסטוריה מדווחים לנו שעיקר ההתרחשויות והתגליות אמורות להיות בביצה במרכז האי . אותה ביצה שפרד נולן הוותיק טען שהיא מלאכותית. את אז לפתוח יומנים עונה 7 מתחילה ב 05/11/2019 !

התעלומות החדשות אוצר האי המקולל עונה 6

התעלומות החדשות אוצר האי המקולל עונה 6

תיאוריות חדשות תעלומות ישנות oak island season 6

בתחילת עונה 6 היה זה ריק lagina שהצהיר העונה אנו הולכים בגדול או הולכים הביתה.

אנחנו יודעים .הצהרה שלו שווה הרבה. הוא בדיוק האדם שעונה למשפט put your money where your mouth is

פרקים חדשים של oak island season 6 לא מבאים בשורה חדשה . לקראת פרק 20 עונה oak island season 6 והשליש האחרון של העונה משהו גדול צריך לקרות. ממצא יוצא דופן . ממצא שובר שיוויון . גדול . מרהיב.

שביתה בקנדה השביתה את חפירת בור הכסף 

שביתת עובדי הציוד המכני בקנדה גרמה להפסקת הקידוחים בבור הכסף ולכן בפרק העשרים של העונה הצוות מתחיל לחקור מבנים ותעלומות על האי .

מי אם לא גרי דרייטון האחד והיחיד שאחראי למרבית התגליות החשובות מאז העונה הראשונה , מוצא בפרק 20 מטבע זהב . וזו רק ההתחלה . מוזר שרק כעת מתחיל חיפוש ברחבי באמצעות מגלי מתכות ואולי היה מקום להפעיל , אולי הופעל , גלאי מתכות צבאי על מנת לאתר מתכות באדמות האי.

כיום גלאי מתכות משוכללים , שחלק ניתן למצוא באתרי קניות , יכולים להבחין ולהרתיע על מתכות יקרות ולתת אינדיקציה האם מדובר בזהב או עופרת.

צינורות פלסטיק בבור הכסף 

ציפיתי ליותר מהתגלית היקרה הזו . צינורות פלסטיק שהגיחו מבור הכסף צולמו ותועדו. אולם נחקרו והצופים לא קבלו תשובה מספקת על מקורם.  

מכיוון שאיש לא ראה אותם קודם קיימת אחת משתי האפשרויות . הראשונה שמשהו כבר היה וגלה את בור הכסף , אך איש לא ידע והשנייה שהיא שמהו פשוט שכח אותם שם. 

הבעיה היא שיוצרי הסדרה לא טרחו לקחת דגימה מהצינור ולבדוק את מקורו ואת התאריך בו הוא נוצר. בדיקה יסודית שכזו הייתה יכולה לתת תשובה מי הצליח לחפור כל כך עמוק לכיוון בור הכסף ומה הוא הצליח להוציא משם. 

בינתיים החורף מתקרב וב 14/04/2019 עולה העונה האחרונה שלמשחקי הכס לצפייה ישירה ! כל הספוילרים על המידע על עונה אחרונה משחקי הכס אצלנו באתר 

 

התעלומות החדשות אוצר האי המקולל כל הממצאים החדשים ספויילרים וניתוח של הממצאים החדשים לקראת איתור האוצר הגדול של האחים לגינה באי האלונים ערוץ ההיסטוריה