פרק 3 עונה 8 משחקי הכס צפייה ישירה

פרק 3 עונה 8 משחקי הכס צפייה ישירה

אנחנו כמעט כבר באמצע העונה , פרק 3 עונה 8 משחקי הכס צפייה ישירה מתחיל לסוגר עניינים ומשאיר את הצופה פעור פה לקראת שלושת הפרקים שנותרו . האם ההפקה תפתיע עם פרק 7 ?

פרק 3 עונה 8 משחקי הכס צפייה ישירה

פרק 3 עונה 8 משחקים הכס צפייה ישירה

הגיבורים של משחקי הכס עונה 8

אני לא יודע אם יצא לכם לחשוב על זה , אבל הגיבורים של משחקי הכס , בעיקר אלו ששרדו עד עונה 8 לצפייה ישירה , לא ממש היו עוברים את פוליטיקלי קורקט של היום. אוסף תופעות שהיו מודרות לשולי החברה  או מתבודדים באיזה מצפה מוזר בגליל העליון .

אבל כאן בעונה 8 משחקי הכס כל ממזר מלך.  אבל על באמת. כל מי שקצת שונה , צמא דם , יש לו דרקון ולא בתור קעקוע או מדבקה של ילדים , הוא אחלה מלך. מי שמולך על מתים הוא בכלל קול כי הוא חי בעולם הקרח האין סופי מאחורי החומה . וכולם מעלים זכרונות בסגנון  Once Upon A Time In The West או בעצם פעם בצפון היה מלך ….

פרק 3 עונה 8 משחקי הכס צפייה ישירה

כמו שהערכנו לפני תחילת העונה בראן סטארק שהוא עכשיו העורב עם 3 העיניים הוא המפתח והוא הקשר בין מלך המתים המהלכים לבין האפשרות לנצחון במלחמה . תזכרו שאנחנו לא יודעים מה באמת רוצה  got king of white walkers . על רקע המהלך הזה מתחזקת התיאוריה שאביר הלילה הוא בעצם נצר לבית סטארק. 

תשמעו סיפור על פגישה בין ממזר שהוא בעצם בן מלך , אחד נמוך קומה וחכם , אחד שאבד את אבירותו ועוד אחת עם שיער לבן ו 2 דרקונים באורווה . נראה לכם אמיתי ? בטח שכן . עונה 8 משחקי הכס עולה על דמיון של הצופים. אפילו הספויילרים הכי חזקים על העונה החדשה של משחקי הכס לא מצליחים לנצח את היצירה על המסך ! הצפייה בעשייה הזו פשוט מרתקת . כל הכבוד לצוות בראשם של היוצר David Benioff 

משחקי הכס צפייה ישירה באינטרנט 

הסדרה מבית HBO משודרת בישראל בשלוש חברות במקביל הוט יס וסלקום  טיוי . הוט משדרת במקביל לארצות הברית ובשידורים חוזרים וכל שלושת הערוצים משדרים משחקי הכס עם תרגום מובנה עונה 8. 

בקרוב עונה 3 שפחה תאריך יציאה  

כנראה שצופי הטלוויזיה לא יכול לבקש יותר. אחת השמועות החמות באינטרנט אומרת שעוד מעט נקבל תאריך רשמי לעונה 3 סיפורה של שפחה של רשת HULU . אז מה עוד אפשר לבקש  ?   הרבה שקט בריאות ושמחת חיים  ! 

סיפורה של שפחה עונה 3 תאריך יציאה

סיפורה של שפחה עונה 3 תאריך יציאה

 

פרק 3 עונה 8 משחקי הכס צפייה ישירה ספויילרים כל מה שחדש ונסתר בפרק השלישי של עונה 8 והאחרונה עם העלילות המעודכנות ומצב המלחמה במתים המהלכים גון סנואו סרסי