צביקה פיק חיים אתגר צפייה ישירה

צביקה פיק חיים אתגר צפייה ישירה

מת אב ומת אלול אבל צביקה פיק יהיה כאן לתמיד . אחד מיוצרי המוסיקה החשובים , זוכה האירווזיון עם דנה אינטרנשיונל ומי שייצר להיטים בשרשרת , הלחין שירי משוררים ולפני שנה עבר אירוע מוחי ממנו הוא מחלים כעת ושואף לחזור לשיר ולנגן . צביקה פיק חיים אתגר צפייה ישירה הסרט המלא לצפייה במסגרת מאקו טי וי

הראיון של צביקה פיק אצל חיים אתגר בערוץ 12 צפייה ישירה 

החיים של צביקה פיק השתנו לפני שנה כאשר בטיסה מלונדון לישראל הוא חלה. עצירת חירום בשדה התעופה של וינה הצילה את חייו . לאחר טיפול בבית החולים באוסטריה הוא הובא לארץ וכעת הוא עובר תהליך שיקום מתמשך. 

מדובר בתכנית מאד מרגשת . הראיון של אתגר עם צביקה פיק , שצופה באדיקות בסדרה הכלה מאיסטנבול , מציף שמעות לפחות אותי . גדלתי על השירים של צביקה . העולם שייך תמיד לאוהבים הצעירים הוא שיר מיוחד עבורי. בגיל 16 זה היה השיר שהחברה הראשונה ואני שמענו עד שהקסטה נקרעה בדאבל טייפ קאסט סוני שהיה לי . 

בראיון עצמו רואים את צביקה פיק חי ומתפקד . היה חשוב להזים את חרושת השמועות של אחד האמנים המוערכים בישראל. אב למשפחה , לילדים קטנים וילדות בוגרות שאחת מהן דניאלה פיק נשואה לבמאי טרנטינו .

לחיים אתגר ומערכת אנשים מגיע מילה טובה על אופן עריכת הראיון. הם ויתרו על הצהוב והתמקדו באדם. זה לא ברור מאליו בעולם של מרדף אחרי הרייטניג . רק באווירה כזו אפשר להגיע למשפט החשוב ביותר של צביקה פיק בראיון – כאשר הילדים מגיעים מהגן אני בבית. 

צביקה פיק חיים אתגר צפייה ישירהצביקה פיק חיים אתגר צפייה ישירה

צביקה פיק חיים אתגר צפייה ישירה

צביקה פיק צפייה ישירה ערוץ 12 מאקו

חיים אתגר הוציא בשנה האחרונה מספר סרטים בערוץ 12 ומיצב את מעמדו כאחד היוצרים החשובים בתחום הדוקו. אחד מהסרטים הבולטים שלו היו רוצחות מבית טוב   חוה יערי ואביבה גרנות  לצפייה ישירה באתר mako tv. לצפייה ישירה אביבה גרנות חיים אתגר 

סרט נוסף של חיים אתגר במסגרת הסדרה המתחזים הוא על אודטה שוורץ והסיפור על המתחזה שרימה אותה , צפייה ישירה המתחזים Mako מוקדם יותר השנה הופיעה אודטה בריאליטי 2025.

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *