אוצר האי המקולל עונה 7 בקרוב

אוצר האי המקולל עונה 7 בקרוב 

הסיום השקט משהו של עונה 6 אוצר האי המקולל לא יעצור את האחים לגינה וצוות החיפוש של האוצר באי האלונים. מקורות ואתרי אינטרנט מדווחים שבקרוב תתחיל העבודה על אוצר האי המקולל עונה 7

אוצר האי המקולל עונה 7 בקרוב 

אוצר האי המקולל עונה 7 בקרוב

תרשמו ביומנים 05/11/2019 עונה 7 מתחילה

המתנו לא מעט זמן אבל הנה זה מגיע ! ערוץ ההסיטוריה עושה סוף לשמועות ומכריז באופן רשמי . העונה השביעית של אוצר האי המקולל ערוץ ההיסטוריה ישודר ב 05/11/2019 וספוילרים ראשונים כבר מגיעים מהשטח ומתקדים בשתי תגליות אפשריות על האי לחופי קנדה .

הראשונה היא על הימצאות ספינה במעמקי הביצה. אותה ביצה שפרד נולן החוקר המפורסם טען שהיא מעשה ידי אדם. השנייה טוענת שהצוות הגיע לתגלית משמעותית בבור הכסף .

עונה 7 אוצר האי המקולל 

עונה 7 אוצר האי המקולל

למה צריך עונה 7 אוצר האי המקולל 

האוצר טרם התגלה . החידה טרם נפתרה . בסוף עונה 6 אוצר האי המקולל של ערוץ ההיסטוריה , התגלו על האי מספר תגליות ארכאולוגיות חשובות מאד. יש בהן לשכתב את ההיסטוריה. לא ברור האם מדובר באוצר של הטמפלרים או אוצר בלום מימי המהפכה ומלחמת העצמאות של ארצות הברית.

התגליות במפרץ סמית מאד משמעותיות לעונה 7 אוצר האי המקולל . הן מחזקות את ההנחה שלא מדובר בבאר ארטזית שמתעתעת מאות שנים במחפשי אוצרות .

הממצאים החשובים על אי האלונים עונה 6 

  • זהב באי המקולל  ! התגלה תכשיט זהב באחת מהחלקות העתיקות של אי האלונים 
  • קורות עץ עתיקות אשר שמשו לבניית בור הכסף . בדיקות פחמן C14 הוכיחו כי שמשו לחפירת הבור המקורי ולא לחפירות של מגלי אוצרות 
  • אבנים עם סימנים וסמלים שיש בהם להצביע על קשר למלחמת העצמאות של ארצות הברית 

ובינתיים בפיליפינים האם יתגלה הזהב של יאמשיטה 

הגנרל היפני ששלט באסיה בימי מלחמת העולם השנייה. עוד מעט תציין ההיסטוריה 80 שנה לסיום מלחמת העולם השנייה אך עדיין general yamashita treasure נותר בגדר חידה. 

משלחות מכל העולם מנסות לפתור את החידה . בשנות השמונים דווח על אדם שמצא לפחות תגלית זהב אחת גדולה . מחפש אוצרות פיליפיני גלה אוצר זהב ויהלומים במערה. באותם ימים שלט בפיליפינים פרדיננד מרקוס יחד עם אשתו חובבת הנעליים אימלדה. לפי עדויות הם חמסו את אוצר הזהב . עדויות מאוחרות יותר מעידות שאת החיים בגלות , לאחר ההדחה מהשלטון . הם ממנו באמצעות זהב של גנרל יאמשיטה. 

בימים אלו מוקרנת בערוץ ההיסטוריה סדרה חדשה. היא מתעדת מסע של צוות מחפשי אוצרות בניסיון לגלות חלק מהזהב האבוד של מלחמת העולם השנייה.  

רגע ומה עם אוצרות ים המלח בישראל

מגילות הנחושת מרמזות על הימצאותם של 4600 אתרי אוצר סביב ים המלח .  דלילות האוכלוסייה באזור ושטחי האש של צבא ההגנה לישראל הנמצאים באזור מבטחים שני דברים . היעדר אוכלוסייה במדבר יכולה להבטיח את ביטחונו של האוצר והאימונים של צבא ההגנה לישראל ממילא מרחיקים סקרנים מהאזור.

בניגוד לחיפוש אוצרות בעולם הגדול שטחי מדינת ישראל לא נחקרו ולא נחפרו מספיק על מנת למצוא אוצרות על עף שמלכו בשטחה מלכים עשירים דוגמאת שלמה המלך שבנה את בית המקדש הראשון .

ערוץ ההיסטוריה אוצר האי המקולל עונה 7 סקירת ההכנות לעונה שביעית של אוצר האי המקולל עם האחים לגינה וצוות חיפוש האוצר צפייה ישירה בסדרות המתעדות מחפשי אוצרות בעולם ובישראל