הרשמה לאמזון ישראל בעברית אתר חדש

הרשמה לאמזון ישראל בעברית אתר חדש

לאחר חרושת שמועות וצפייה דרוכה במסחר בישראל נפל דבר בקרב המסחר האלקטרוני . amazon הכריזה רשמית על פתיחת החנות בעברית . באמצעות החנות יוכלו סוחרים מישראל למכור מוצרים בחנות ישירות לצרכנים מישראל ולבצע את המשלוח בעצמם. בכפוף לתנאים של AMAZON WEB SERVICES ISRAEL LTD . הרשמה לאמזון ישראל בעברית אתר חדש המדריך המלא

הרשמה לאמזון ישראל בעברית אתר חדש

הרשמה לאמזון ישראל בעברית אתר חדש

נא להכיר  AMAZON WEB SERVICES ISRAEL LTD

האם חוקי המשחק באינטרנט של ישראל עומדים בפני שינוי גדול ?  אנו מניחים שכן. כניסת אמזון בעברית לישראל מסמנת תאריך מיוחד במינו . ענקית המסחר הבינלאומית שבאמצעותה האתר שלה רוכשים מאות אלפי ישראלים מותרי סלולר , גאגדטים ומוצרי ביגוד ואלקטרוניקה כבר החלה את ה]עילות בישראל ומציעה לסוחרים ישראלים למכור סחורה ישירות דרך האתר תמורת עמלה.

סוחרים קטנים מקבלים את ההזדמנות הגדולה 

דף האינטרנט של ענקית הקמעונאות באינטרנט פרסמה לראשונה עמוד בעברית המכוון לעסקים בישראל. המשלוח יתבצע מישראל ומן הסתם יהיה חייב בתשלום מס ערך מוסף על קניות באינטרנט ללא פטור חלקי כפי שקיים היום.

פתיחת חנות אמזון ישראל בעברית היא בשורה גדולה עבורה סוחרים ישראלים מהדרג הבינוני והקטן. היא יותר מאשר בשורה למי שרוצה להתחיל קריירה באמצעות מכירות באמזון או יצירת רווחים באמצעות תוכנית השותפים של amazon .

עלויות הקמת ותחזוקת אתר אינטרנט מאובטח למכירות היא הוצאה גדולה שלא כל עסק קטן או בינוני יכול להרשות לעצמו. הישראלים אומנם קונים באינטרנט מכל הבא ליד , אבל שלא תהיה לכם טעות, גם שולי הרווח באינטרנט קטנים יותר .

רק השבוע פורסמו הנתונים של עדיקא , חנות האינטרנט לאופנה מרשת גולף. האתר מחזיק כמות של 57,000 לקוחות פעילים ועלייה במספר העסקאות שאינו מתורגם לרווח . אתר עדיקא מראה עד כמה קשה להרוויח מפעילות מספר באינטרנט , מה עוד שמדובר באתר הישראלי המוביל בתחום האופנה  , לדעתנו.

local delivery קונים באמזון והמשלוח בדרך …..מישראל 

אלקטרה כבר הודיעה שתצטרף לאתר המכירות של אמזון בעברית. על אף שיש לה אתר מכירות משוכלל משלה. לצד החברות הגדולות צפויים גם ישראלים רבים למכור מוצרים. למשל סופרים בתחילת דרכם יוכלו למכור את הספר שלהם, יבואני שעונים קטנים שרוצים לחסוך את פער התיווך וכל מה שעולה בדעתכם.

האפשרות למכור את הסחורה שלך על גבי הפלטפורמה של אמזון , תמורת תשלום אחוזים מהמכירה , היא מיוחדת במינה ויכולה לאיים באופן משמעותי על רווחי הקניונים בישראל , עד ליצירת נקודת שיווקי משקל . הבעיה הגדולה של כל מי שמחזיק חנות פיזית , שאיש לא יודע באמת להגיד היכן תהיה נקודת שיווי המשקל הזו .  

הרשמה לאמזון ישראל בעברית אתר חדש 2019 הנחיות לפתיחת חנות באמזון בעברית באמצעות מספר צעדים פשוטים שיעורי עמלות ומשלוח האתר הישראלי למסחר ומכירות באינטרנט