ראש השנה 2021 תאריכים פעילות בחג

ראש השנה 2021 תאריכים פעילות בחג

איזה כיף ראש השנה החדשה עוד מעט כאן ואנו עם מגזין פעילויות ראש השנה , לוח שנה עברי עם ציון ראש השנה 2021תאריכים פעילות בחג  לכל המשפחה וברכות ראש השנה ! אטרקציות לילדים ועוד שפע פעילויות לימי החג

ראש השנה 2019 תאריכים פעילות בחג

ראש השנה 2019 תאריכים פעילות בחג

 

מתי ראש השנה 2021? 

06/09/2021 יום שני כ”ט אלול ערב ראש השנה כניסת החג: 18:39

07/09/2021 יום שלישי תשרי א’ ראש השנה+ ראש חודש

08/09/2021 יום רביעי ב’ תשרי מוצאי צאת ראש השנה צאת החג: 19:35

09/09/2021 יום חמישי ג’ תשרי צום גדליה 2021

 

אתר הברכות בעברית לאחל שנה טובה תמונות להורדה

אתר הברכות בעברית לאחל שנה טובה תמונות להורדה

ברכות לראש השנה שנה טובה ומתוקה

ברכות לראש השנה שנה טובה ומתוקה

פעילות מומלצת לחופשת ראש השנה תשפב

 

קר באיגלו הגדול בארנה הרצליה ראשון שני שלישי ראש השנה 

בארנה הרצליה מוצב איגלו שמדמה את החורף ואנחנו ממליצים לכם על אטרקציות ראש השנה עם הילדים ! מומלץ מאד עם בניית בובות שלג מלחמות שלג ואווירה צוננת בחום הקיץ שלא הולך לאף מקום ! חבילת כרטיסים מוזלת לכל המשפחה . 

המלצות לטיולים משפחתיים במהלך ימי החג – כל מסלול כחצי יום טיול 

היום כבר לא לוקחים מקל או תרמיל אלא טלפון וחכם ומסלולי טיול לכל המשפחה בחג ! מומלץ לנווט לכל מקום עם וייז או מפס ולחסוך זמן בפקקים. עם חבילות גלישה של היום זו ממש לא בעיה.

טיול לחיפה ואדי ניסנס הגנים הבהאים
העיר חיפה מושכת מטיילים מכל שכבות האוכלוסייה והגילאים . הגנים הבהאים שמקבלים את המבקרים בכניסה הדרומית לחיפה הן אטרקציה תיירותית אליה מגיעים מבקרים מרחבי העולם

מנזר אמאוס מחביא היסטוריה מפוארת
יש מי שיגדיר את מנזר אמאוס (אמאוס ניקופוליס) כיהלום בכתר של טיול לשבת באזור מודיעין . מדובר בשרידי מנזר ועיר רומית בה נערכה על פי הברית החדשה פגישה בין ישו לבין שניים מתלמידיו לאחר צליבתו. במקום פועלת חנות קטנה עם מזכרות ריבות מעשה ידי הנזירות וניתן לרכוש שתייה קלה.

טיול ביפו העתיקה בשבת עם הילדים
אין מקום טוב יותר להעביר בו כמה שעות. לא משנה אם תעלו לגשר המשאלות לבקש משאלה דרך מדרגות הנמל או סימטת המזלות או תהיו עצלנים כמוני ותעלו דרך התצפית לתל אביב , בסוף תרצו לאכול מלבי טוב ומתוק ותהנו מכל רגע . אחלה של טיול לראש השנה עם הילדים!

מעיינות מזכרת בתיה המראה המדהים 
ביציאה האחורית של מושב יציץ ישנו שביל המוביל למעיינות מזכרת בתיה. מדובר במעיין שכבה המוגן היטב מתכניות בניה ומזמן טיול עם נוף להריי ירושלים ומראה של תחנת רכבת עתיקה שמחכה לכם. חובה לקחת מים ולנווט אם גוגל מפס .