איוואן האיום נטפליקס צפיה ישירה

איוואן האיום נטפליקס צפיה ישירה תרגום מובנה

נטפליקס מצליח היטב בישראל. כחלק מפניה לציבור הצופים בישראל ואולי על רקע העניין בכל מה שקורה כאן , עלתה סדרה חדשה , מרתקת ומעניינת בשם איוואן האיום נטפליקס צפיה ישירה כתוביות בעברית .

ממחנה ההשמדה לצפייה הישירה

הסדרה עוסקת במשפט דימאניוק. באמצע שנות השמונים הצליחה מדינת ישראל , בשיתוף משרד המשפטים האמריקאי להביא למשפט את מי שנחשב לפושע הנאצי הגדול , האחרון שנשאר בחיים.

השאלה המרכזית במשפט הייתה האם אכן מדובר הפושע המדובר או שמא בטעות בזיהוי שנעשה באמצעות תעודות שהנפיק הקבג , שירות הביון הסובייטי .

השאלה נותרה פתוחה עד היום . ואפילו עוד יותר מסקרנת מאי פעם. לאחר שבית המשפט הישראלי זכה את הנאשם מחמת הספק והוא שב לארצות הברית , קבל הסיפור תפנית הוליווידית.

כעשרים שנה אחרי , וכמה שנים לפני השידור בנטפליקס , בשנת 2011 שוב הורשע דמיאניוק. הפעם בגרמניה . זו הדרמה הגדולה. שכן בית המשפט הגרמני זהה אותו הפושע נאצי אחר אשר סייע לרצח עשרות אלפי אנשים במחנה סוביבור .

הנאשם , מי שלא יהיה , נפטר בכלא הגרמני טרם הערעור. לא בתור איוואן האיום . אלא בתור פושע אחר , בשירות השלטון הנאצי . מכאן ועד לסדרה מומלצת בנטפליקס הדרך הייתה קצרה מאד. גם לחשיפת הצביעות .

כתב אישום בספרד מי היה איוואן האיום

מי שלא יהיה , איוואן מרצנקו או האיום , מסוביבור או טרבלינקה, לא מדובר בשה תמים . במקרה הטוב פיון בשירות הרוע. זה השאיר לנטפליקס סדרת תעודה מרתקת . כתב אישום נוסף בספרד  טען נגדו כי שרת במחנה הריכוז פלוסנבירג בבוואריה.

לצוד את היטלר ערוץ ההיסטוריה צפייה ישירה

הסדרה המעולה של נטפליקס החזירה אותי לסדרה אחרת , טובה לא פחות . מדובר בסדרת המופת של ערוץ ההיסטוריה – לצוד את היטלר צפייה ישירה .

הסדרה מתארת את הימלטות הפושעים הנאצים בצום מלחמת העולם השנייה לדרום אמריקה. היא מתארת את הצביעות שאיזה בעולם ואת היסודות שהיה בהם לאפשר הקמת הרייך הרביעי .

אוטו סקורציני מחייך מלמטה

כן או לא היה איוואן האיום , איך אפשר לסיים כתבה על הסדרה של נטפליקס מבלי להזכיר את מי שלא הגיע למשפט הודות לכושר התחמקות ובגידה חבריו

הקצין אוטו סקורציני , זכה ללוויה מפוארת וחיי מותרות בספרד. ככה זה שהמוסד הישראלי נותן לך חסינות תמורת שירות לא רשמי בשורותיו.