האירי נטפליקס צפייה ישירה תרגום עברית

האירי נטפליקס צפייה ישירה תרגום עברית

חשבתם על טיול לאירלנד או לקשיש אירי שמספר על נופים ? אז זהו שממש לא ! ענקי הקולנוע חוזרים לסרט מדהים. האירי נטפליקס צפייה ישירה עם תרגום עברית הוא סרט שנותן מענה לגעגוע לקולנוע של פעם.

אל פאצ'ינו רוברט דה נירו וג'ו פשי

הסרט מחזיר לקדמת הבמה את השחקנים הבולטים של הקולנוע בשנות התשעים. בעוד אל פא'צינו ודה נירו הבליחו פה ושם בסדרות וסרטים ג'ו פשי הוצג בסרטוני יוטיוב כשחקן שעתידו מאחוריו. הליהוק שלו לסרט The Irishman לצפייה ישירה כתוביות בעברית עושה לו חסד. גם לקולנוע שכולנו אוהבים .

האירי נטפליקס צפייה ישירה תרגום עברית

האירי נטפליקס צפייה ישירה תרגום עברית צילום מסך נטפליקס

על מה הסרט האירי נטפליקס

מדובר בדרמת פשע , הפעם סיפורה של המאפיה האמריקאית בימים שלאחר מלחמת העולם השנייה. הבמאי הוא לא אחר מאשר מרטין סקורסזה שבסרטו הראשון לנטפליקס הצליח לחבר בין הטכנולוגיה הכמעט דמיונית שבה נעשה הסרט לבין סרט קולנוע מומלץ לצפייה בבית או בסינמה סיטי. 

סך הכל הושקעו בסרט כ 160 מיליון . האירי הוא סרט מתח באורך 209 דקות . נח לראות אותו בבית מול המסך הפרטי בצפייה ישירה עם תרגום לעברית. האפשרות השנייה היא לצפות בו באמצעות קופון לסרט 1+1 בכרטיס אשראי .

מי זה האירי מהסרט של נטפליקס

במהלך מלחמת האזרחים של ארצות הברית אירלנד קרסה תחת חרפת רעב הידועה בשם – רעב תפוחי האדמה. בעיות ביבולים על האי הירוק הביאו מהגרים רבים לחפש את עתידם ביבשת אמריקה. אמריקאים רבים הם צאצאים אירים או סקוטים ויעיו על כך השם כמו מקדוגל או שמות משפחה על שם יישובים באי האירי.

the irishman לצפייה ישירה

לצד השירות בצבא ארצות הברית , בדומה לשירות של דון קורליאונה , גם האירים פתחו תרבות מאפיה משל עצמם. האיטלקים כאמור , ממש לא לבד.

האירי הוא לא אחר מאשר פרנק שיריאן ( רוברט דה נירו ) שעובד בשירות המאפיה איטלקית בעיר פילדלפיה בשירות משפחת הפשע בופלינו.

יש לו קורות חיים מרתקים , הוא היה נהג משאית , שרת במלחמת העולם השנייה על אדמת איטליה וכעת הוא משרת של ג'ו פשי בתפקיד ראסל בופאלינו . מתי אל פאצינו נכנס לסרט ? בחלק האחרון הוא מגלם את מנהיג הפועלים ג'ימי הופה.

למה נטפליקס מפיקה סרטים בתקציב ענק

בין ספקיות הסטרימינג בעולם מתקיימת מלחמת נתח שוק. נטפליקס כאמור הייתה הראשונה להיכנס לישראל אך כעת מתחילה לפעול גם אמזון פריים ולצדה בעולם פועלת HBO ולא מזמן השיקה דיסני ערוץ משלה. 

המלחמה היא כיסוי של המנוי . מי ייתן יותר תכנים לצפייה ישירה , מי יציג יותר סרטים לצפייה ישירה עם תרגום עברית וסדרות מעודכנות. כעת נטפליקס מבקשת לעשות את הכיוון ההפוך ולזכות בפרסי יוקרה בעולם הקולנוע . היא עשה את הדרך מהאינטרנט לקולנוע ומשם להכרה באוסקר. זה דומה לאתרי קניות מובילים שפותחים חנויות פיזיות.