סין וירוס קורונה 2020 כללי זהירות והיגיינה

סין וירוס קורונה 2020 כללי זהירות והיגיינה

הסיוט של העולם משנת 2002 עם מגיפת הסארס חוזר שוב בגרסה חדשה וקשה יותר. על מה בדיוק מדובר - על וירוס הקורונה שמוצאו מסין וכעת העולם עושה מאמצים להגבילו ולמצוא חיסון מהיר. סין וירוס קורונה 2020 כללי זהירות והיגיינה. כל מה שרציתם לדעת על הקורונה והעיר ווהאן מוקד התפרצות הנגיף בסין

עדכון 2021 הנפקת תעודת מתחסן לחצו כאן 

סין וירוס קורונה 2020 כללי זהירות והיגיינה

סין וירוס קורונה 2020 כללי זהירות והיגיינה

טיסות לאחר חיסון קורונה

חברה טכנולוגית בריטית משיקה את VPassport דרכון הבריאות בטכנולוגיה מאובטחת הראשון בעולם. החברה מזהירה חברות תעופה מפני איום רציני על ביטחון הטיסות בגלל אישורי בדיקות קורונה. בנוסף לדרכוני בריאות מזויפים עם טכנולוגיית קוד QR הלא מאובטחת. החיים בעידן החדש. מי שרוצה לטוס יצטרך הוכחת בריאות בינלאומית?

מתכונת חירום בקורונה

מספר חולי קורונה בישראל עבר את ה 100 באיטליה ישנם כ 200 מתים ביום 

מערכת החינוך תיסגר עד לאחרי חופש פסח או מאוחר יותר 

נאסרה התקהלות מעל 100 איש וביננו אל תגיעו לזה אם אין צורך 

בתל אביב המלונות ריקים - אין נכנס 

יש לשמור על היגיינה ! לרחוץ ידיים ולהימנע מלחיצת ידיים 

 

מה קורה בסין כעת ? 

המצב בסין מורכב עד כדי כך שהממשלה דחתה בשלב את חגיגות ראש השנה הסיני. שנת העכברוש היא השנה הנוכחית לפי לוח השנה הסיני והיא תדחה בתקופה לא ידועה. 

בסין הבהלה בשיאה בעיקר שאין כרגע פתרון מעשי להתפשטות הוירוס. מדובר בגורם מחלה נשימתית מדבקת. תופעות הלוואי דומים לשפעת מלווה בחום גוף וכאבים בגוף והפרעות נשימה לצד חולשה אופיינית לשפעת. לכן חשוב מאד להקפיד ולהיות קשובים לעצמנו ולבני המשפחה וככל שנדרש לנקוט בטיפול מהיר ומיידי. 

קורונה חבילות מסין מה עושים 

כאשר אנו מקבלים חבילה בדואר ובה משלוח של פריטים שהוזמנו מסין רצוי להיזהר. במקרה כזה חשוב לקבל את החבילה עם כפפת גומי , לחטא אותה בתרסיס קוטל חיידקים ולנהוג בזהירות. חשוב מאד לעקוב אחר המלצות משרד הבריאות בנושא . 

האם כדאי להזמין חבילות מסין 

לא הרבה ידוע על הוירוס החדש ולכן אנו ממליצים להיזהר בתקופה זו מהזמנת מוצרים מאתרי קניות סין , חבילות מסין וקניות באינטרנט מספקים מסינים. למה בדיוק ? כי ישנן בשלב זה לא רק אזהרות מסע לסין אלא בעיקר טענות שתקופת הדגירה של הנדיף קורונה היא סביב 14 יום , לרבות על משטחים. שיא ההתפרצות. לכן משנה זהירות. 

אזהרת מסע לסין 2020 

נכון לסוף ינואר לא קיימת באתר המטה לביטחון לאומי אזהרת מסע לסין . אזהרות מסע על מדינה זו לא חלה אזהרת מסע. לפני כל נסיעה לסין או למדינות סביבה יש לבדוק היטב את העדכונים ואת אזהרות המסע המעודכנות לשנת 2020.

אז מה חשוב לדעת על וירוס הקורונה וכיצד נתגונן מפני הדבקות 

  • קודם כל חשוב לא להיכנס לפניקה אך לשמור על זהירות הגיינה ומודעות ולעקוב אחר הנחיות משרד הבריאות וקופות החולים
  • חשוב שכל אחד יחזיק אתו מגבוני מחטאים , ג'ל ניקוי וחיטוי , לשטוף ידיים בסבון בכל פעם לפני שאוכלים או שבאים במגע עם משטחים 
  • מקומות סגורים תחבורה ציבורית בתי קולנוע  ממילא לא עובדים - יש להיזהר משהות ממושכת לצד אנשים משתעלים , לאוורר את הבית שלכם כל הזמן וגם את המשרד , להימנע מאוויר מזגנים ממוחזר של מזגנים ועוד

סין וירוס קורונה 2020 כללי זהירות והיגיינה עדכונים שוטפים כללי זהירות אזהרת מסע כיצד להתגונן בפני וירוס השפעת אמצע הגינה מגבונים אלכוג'ל וכיצד ניתן להתגונן.