2020 יום האישה הבינלאומי מגזין בינלאומי

2020 יום האישה הבינלאומי מגזין בינלאומי

2020 יום האישה הבינלאומי מגזין בינלאומי International Women’s Day תאריכים אירועים בארץ ובעולם ברכות ותמונות מרגשות לרגל יום האישה הופעות וכל מה שצריך לדעת.

עדכון יום האישה 2021 

המשבר העולמי לא יפיל את מצב רוחנו במרדף לחבר קהילות ברחבי העולם בכדי לחולל שינוי חיובי עבור נשים. לקראת יום האישה הבינלאומי 2021, הנושא #ChooseToChallenge יתמך על ידי אירועים מרגשים ומשפיעים רבים ברחבי העולם, אז צפו בזה! אלה ימים ראשונים ויש הרבה תכנון, אז המשך לבדוק כדי להיות חלק מהפעולה לקראת יום האישה הבינלאומי המבריק 2021

למגזין המלא 

2020 יום האישה הבינלאומי מגזין בינלאומי

2020 יום האישה הבינלאומי מגזין בינלאומי

International Women’s Day 2020 08/03/2020

מגזין לאישה באתר pro  לרגל  . אנו מביאים לכם את הסיפורים המיוחדים מהעולם ומהארץ על הנשים המובילות את תהליך העצמת מעמד האישה בארץ ובעולם .

הרשות לקידום מעמד האישה 

מעבר לזכויות האישה כאדם במדינת חוק כגון נשים במשפחה מעונות יום הורים בנפרד משפחות שבראשן הורה עצמאי (משפחות חד הוריות) יש לא מעט זכויות והטבות לנשים שמטרם לשמור את מעמד האישה ולקדם אותה במרחב התעסוקתי והאישי ולמעשה בכל תחומי החיים ולא רק בתחום החזרי מס. 

האישה והעולם הסובב אותה בעשור החדש 

אם יש מוטיב בולט לעשור החדש , ככל שאנו מבינים אותו , הריי הוא שבכל הקשור למעמד האישה , אחד המסרים המודגשים ביום האישה 2020 , הריי הוא בתחום השוויון המגדרי בכל תחומי החיים. אומנם בחלק גדול מהתחומים יש עדיים המון עבודה ודרך לבלאנס אך השאלה היא איננה עוד האם מגיע שוויון זכויות לנשים , אלא מתי הוא יגיע. 

מתנות מיוחדות ליום הבעת הערכה ואהבה

נכון לא מזמן חגגנו ולנטיין אבל יום האשה הבינלאומי הוא בהחלט סיבה טובה למתנה לאישה שאיתנו. זה יהיה שטחי מדי להגיש שאישה מצפה למתנה כמתנה . היא מצפה , בדיוק כמונו למילה הטובה להערכה ולטעם האהבה. 

צוות האתר חפש ומצא מתנות מקוריות – לחצו על התמונה לצפות במתנות הכי טובות ליום האישה ! 

מתנות מיוחדות ליום האישה אמזון העברית

מתנות מיוחדות ליום האישה אמזון העברית

ברכות ליום האישה לשלוח בואצאפ סטטוסים לפייסבוק 

ליום האישה , לאישה שלי , אחת יחידה ומיוחדת , ברכות מעומק הלב , היי רק מה שאת אוהבת , ממני האוהב תמיד 

יום האישה המיוחד הזה , כאילו נחגג עבורך , ומכל הכותרות בעיתונים זועק אני אל מליבי , אישה שלי אהובתי 

לאישה של חיי , יום האישה הוא מיוחד ,  ומכל הנשים בעולם , מים האדם , נשמתי פגשה את נשמתך ליבי פגש את ליבך , וזה היום שלך , כמו בכל השנה 

ברכות ליום האישה הבינלאומי

ברכות ליום האישה הבינלאומי

השירים הגדולים על נשים הרשימה שלי 

גון לנון woman  נכתב במקור ליוקו אונו אבל בעצם מדבר על כל אישה 

אשה חני ליבנה – הלחן של מתי כספי ויש מספר ביצועים למילים המדהימות של עידית חכמוביץ’ שמהם נצטט את כולם רואים איזו הילה מעל ראשה 

משה פרץ איך שאת יפה לא רק בגלל הלחן אלא בעיקר בזכות המילים המרגשות שכתב והלחין משה פרץ 

יהודת רביץ – לקחת את ידי בידך מילים מפי אומרן וקולך רעד רוח בי קמה רוח שרה , מוקדש באהבה לאשה שלי , הנה כתבי לך וכולם קוראים 

דרך המשי יהודית רביץ וכל מילה מיותרת שיא הנשיות מבחינתי השיר הרשמי ליום האשה 2020 ציפור מתרוממת לעוף אישה נשברת בי פתאום.