פחמן משודרג נטפליקס צפייה ישירה עונה 2

פחמן משודרג נטפליקס צפייה ישירה עונה 2

בעולם רחוק בשנת 2348 שזה לא הרבה זמן מעכשיו יש עולם דיסאוטופי ובו הטכנולוגיה משנה את הכללים. פחמן משודרג נטפליקס צפייה ישירה עונה 2 תרגום עברית משנה את הכללים במחשבה שלנו על העתיד ומספקת סדרה מעולה לצפייה ישירה ואם לא הספקתם זה בדיוק הזמן לראות גם את העונה הראשונה ! 

פחמן משודרג נטפליקס צפייה ישירה עונה 2

פחמן משודרג נטפליקס צפייה ישירה עונה 2

המלצות פחמן משודרג סדרות מדע בדיוני Altered Carbon

ג'ואל קינאמן מהנוקמים לצפייה ישירה הוא  טקאשי קובאץ' בעונה החדשה של פחמן. הוא השורד היחיד מכל חבורת המורדים שנכשלה 250 שנה קודם לכן לבצע מרד, הוא מחפש את אהובתו האובדת בחלל ובזמן וכולנו ביחד הולכים להחזיק לו אצבעות שיצליח ! מדובר אולי בסדרה הכי טובה בנטפליקס בחודש האחרון מאז עלצה למסך נרקוס מקסיקו עונה 2

נרקוס מקסיקו עונה 2 צפייה ישירה כתוביות עברית 

נרקוס מקסיקו עונה 2 צפייה ישירה כתוביות עברית

הסבר על הסדרה ספוילרים חשובים 

בעולם העתידני יש פטנט שדומה מאד לעונה השישית של הסדרה 100 . במקום להאריך את תוחלת החיים ולעשות סיוט לחברות הביטוח ולקצבת זקנה ביטוח לאומי , שומרים את האישיות עם כל הזיכרון שלה בדיסק און קיי , כזה שניתן לרכוש ב אמזון עברית. אז האנשים עוברים מגוף לגוף אבל לא הכל ורוד. כי יש בעולם עשירים יש אנשים עניים וכולם נלחמים בכולם . 

פחמן משודרג 2020 שחקנים וצוות הפקה

ג'יימס פיורפוי כוכב הנוקמים 4 לצפייה ישירה בתפקיד לורן בנקרופט הלוחם הבלתי מתפשר שחוזר לתפקיד חייו בסדרה מרתה היגארדה קריסטין אורטגה כריס קונור בתפקיד אדגר פו על היצירה אחראים לאטה קלגורידיס, בריאן נלסון, Russel Friend, גארט לרנר . 

הסדרות הכי טובות בנטפליקס לצפייה ישירה

סמוך על סול עונה 5 

גיימי מקגיל חוזר אלינו עם גאס פרינג לעונה חמישית ומתחיל לסגור קצוות עם הסדרה בה נולד – שובר שורות צפייה ישירה עם רמזים חדים גם אל קמינו הסרט המעולה משנת 2019 . סדרה מומלצת ואם טרם צפיתם אז סמוך על סול עונה ראשונה ועד החמישית מחכה לכם על המסך וכאן באתר . 

היוניבאמר סדרת תעודה 

תיאודור טד קזינסקי הספיק להיות האייקון על חולצת הסיום של אחד ממחזורי חטיבת הנחל. אתם מכירים אותו בשם  יונבומבר Unabomber על שם חבילות הנפץ ששלח לאוניברסיטאות ומכוני מחקר והכל בשם עצירת הקדמה. עכשיו נטפליקס נותנת לנו צפייה ישירה בסדרת תעודה עם הקרובים והשכנים שגם היום לא מאמינים מי היה השכן המסתורי מהבקתה במונטנה.