התחברות לאפליקציית זום במחשב

התחברות לאפליקציית זום במחשב 

ימי הקורונה והבידוד הגדילו את מספר ההורדות של אפליקציית זום ואת שיחות ועידה בוידאו .כך תתחברו לאפליקציית זום עם המדריך המעודכן התחברות לאפליקציית זום במחשב 

התחברות לאפליקציית זום במחשב

איך מצטרפים למפגש Zoom

זום היא תוכנה נוחה ומעולה לשיחות וידאו און ליין בה כל המשתתפים יכולים לראות אחד את השני , לשמוע אחד את השני לשתף מסכים של הדקסטופ ובקיצור להרגיש קרוב אחד לשני בימי הבידוד של מחלת הקורונה בשנת 2020. אם יש באסה אז לפחות אנחנו כמעט ביחד. 

התחברות לתוכנת זום באינטרנט 

  1.  לשתף קישור או אם קבלתם קישור למפגש 
  2. להתחבר ל WIFI על מנת לא לזלול חבילות גלישה גם אם יש לכם חבילת גלישה ללא הגבלה 
  3. אפשר עם מיקרופון ואוזניות אבל ברוב המחשבים הניידים אין צורך אם יש לכם פרטיות
  4. בעמוד הכניסה של זום יש להקיש שם משתמש וסיסמא ולאחר מכן להקיש  meeting start

אז לסיכום Zoom היא אפליקציית סלולר באמצעותה ניתן להיות בקשר עם מספר אנשים בו זמנית לבצע שיחות וידאו ושמע פנים מול פנים שיחות ועידה חינם , בלי לשבור את הבידוד באמת ובלי לצאת מהבית.

אם תרצו זה גם שיחו וידאו חינם בינלאומיות ובהחלט תחרות לחברות כמו בזק בינלאומי בשוק השיחות הבינלאומיות. זו היא תוכנה חינם ללא דמי שימוש וללא דמי מנוי.

מה עדיף זום או ואטס אפ 

נכןו זום היא לא היחידה שבה ניתן לבצע שיחות ועידה און ליין ללא תשלום. גם ואטס אפ מאפשרת לנו שיחות ועידה בקבוצה. מה עדיף ZOOOM או ואטס בוידאו ? נשאיר לכם להחליט לבד לפי איכות השיחה והצורך ! 

בסופו של דבר התחברות לזום במחשב ZOOM שיחות וידאו קבוצתיות חינם בעברית אתר זום הנחיות והצטרפות לשיחות ועידה בעברית ואנגלית חינם מכל מקום מערכת Zoom מדריך מקוצר