שבט קפרה הדחה ראשונה הישרדות VIP 2020

שבט קפרה הדחה ראשונה הישרדות VIP 2020

דוגמנית בינלאומית יוצאת למשימה של כח. לא עזר לשבט קפרה ספורטאי כמו קוזיקרו והם הולכים ישר למועצת שבט מפתיעה. אתה שואל את עצמך איפה כל המשפחה החדשה נפלה ביומיים וחצי אחרי הניצחון במשימת הפתיחה. ככה החליט שבט קפרה הדחה ראשונה הישרדות VIP 2020

שבט קפרה הדחה ראשונה הישרדות VIP 2020

שבט קפרה הדחה ראשונה הישרדות VIP 2020

אילנה שבה לים

לא פייר. אולי זה היה צפוי ואולי זה יהיה גם גורלו של דוד שחר . אבל המודחת השנייה של הישרדות VIP היא אילנה אביטל . הזמרת המוכשרת ושחקנית מעולה. הרחשים מתחת לקרקע וכמו שאמר גיא זוארץ – הישרדות התחילה !

קבוצה חזקה לא תמיד שומרת אותך במשחק

שני רגעים חשובים כבר עברו חלפו ותרמו לעונה המרתקת של הישרדות 2020. דנה רון המודחת הראשונה מטעם עצמה כבר מחוץ למשחק נכון לעכשיו וחברת הכנסת לשעבר נאווה בוקר ( טוב) עברה את הפציעה הראשונה של העונה של מתמודדי הישרדות VIP . נקווה שזו האחרונה וגם בדיעבד נשלח מכאן ברכת בריאות איתנה. עכשיו להדחה.

השבטים נכנסים למלחמת הישרדות על האי ומה זה זה קשור לאגו

שבט קפרה הוא בעייתי . הוא מורכב מכל האנשים הכי אהובים על האי. לדעתי יש טונה של אגו וזה יוצר בעיה. המבוגר האחראי היא אילנה אביטל. חוץ מזה שזה שהיא זמרת מעולה ושחקנית מצוינת ( גלוי נאות אני מקשיב קבוע לשובי לים ! ) אבל לא כולם אוהבים מבוגר אחראי מספיק להקשיב למונולוג של ישראל אוגלבו . בקיצור לא משנה כמה אתם כובים בחוץ על האי אתה שורד בכל יום מחדש ובכל הדחה אתה נולד מחדש עם אפס נקודות ומתחיל לטפס מהמדרגה הראשונה. טוב למי יש על האי זמן לחשוב על מס הכנסה שלילי.

 

זה היה מפתיע ללא ספק ! חשבנו ששבט אנטינג אנטינג יתפורר מהר מאד  אבל הנה באה ההדחה ראשונה הישרדות VIP 2020 כל החדשות על האי ספולירים צפייה ישירה ערוץ 13 התכנית הכי טובה על המסך רשימת מודחים מעודכנת ספוילרים לגמר הישרדות וכמה שהיינו רוצים לראות שם את ליטל סמדג’ה מהיפה והחנון כי היא מאד אותנטית ומגיע לה הרבה יותר ! הסדרה משודרת בערוץ 13 צפייה ישירה המשדר גם את תכנית המופת אבודים עם צופית גרנט. ללא ספק מדובר באחד מערוצי השידור החשובים בישראל מכאן נשלח לעובדי הערוץ חיזוק חיובי בהמשך המאבק על קיומו וגם לחדשות 13 המשך עשייה ברוכה לטובת כלל החברה בישראל.