פאודה 3 סוף העונה ספוילרים צפייה ישירה

פאודה 3 סוף העונה ספוילרים צפייה ישירה

תל אביב כוסתה שלטי חוצות מרתיעים. ברוכים הבאים לעזה. כך התבשרנו על תחילת העונה השלישית של הסדרה פאודה. פרק אחרי פרק נרקמה עלילה מסקרנת ומותחת במיוחד. מחוברת היטב למציאות . צוות האתר שלנו מביא לכם כתבה מיוחדת בנושא fauda season 3 finale recap spoilers

פאודה עונה 3 פרק 1 המלא לצפייה ישירה

פאודה עונה 3 פרק 1 המלא לצפייה ישירה

הסיוט של ישראל חיילים חטופים בעזה פאודה עונה 3

בישראל יש חוט אחד מקשר בין כל חלקי החברה , ללא קשר לדעות פוליטיות או תוצאות הבחירות לכנסת. נושא החזרת חיילים חטופים מהשבי מאחד וקורע את החברה הישראלית לא פחות ממשברים כלכליים או החלטות פוליטיות כבדות משקל. בשנים האחרונות נוספו מתנגדים לעסקאות חילופי שבויים על רקע החזרה של מחבלים משוחררים לעיסוק בפעולות נגד ישראל.
וזה בדיוק מה שקורה בעונה 3 פאודה . יערה ואלעד מהצוות נופלי בשבי ומנקודה זו הכל אישי . דורון וצוותו יוצאים לחילוץ החטופים מרצועת עזה. עכשיו קחו נשימה ארוכה כי מדובר בעונה מעולה ומותחת שלא מעט פעמים משיקה למציאות ולמבצעים דומים . גם אם לא התרחשו ברצועת עזה.

צפייה בנטפליקס און ליין שיקוף החברה הישראלית

ייאמר מייד הסדרה אינה חפה מרמיזות סולידריות על ישראל. אך היא בהחלט מראה את הקונפליקט באופן אובייקטיבי משני הצדדיים של הגדר. את הכאב , את הפחד להישאר חסר מדינה ובעיקר את הבערות של הקיצוניים משני הצדדים. כאלו שבשם מעמד אישי לא ייתנו ידם לפתרון הסכסוך הכי מיותר במזרח התיכון. לסיכום פאודה 3 סוף העונה ספוילרים צפייה ישירה זו עונה מעולה ! 

האם סוף עונה 3 יכול לקרות במציאות של עזה ופעולות הבטחון של ישראל

העיסוק הבלתי פוסק של ישראל בביטחון והישרדות גובה מהתושבים מחיר אישי ונפשי יקר. דורון קביליו הוא מראה של העם הזה . הפלסטינים מהצד השני הם של החברה שלהם. שני עמים שקרובים תרבותית יותר מאשר מדינות בארצות הברית או עמי בריטניה . ועדיין אני כולי מלא תקווה שיום אחד , לא בעוד הרבה זמן , יקומו מנהיגים שיגידו לא עוד מלחמה . מצד שני פאודה עונה 4 כבר בתנור אז למה לי לטפח תקוות . אז אם מדובר בסדרה מצוינת , אז מה אם היא מבוימת מעולה. שלום לכולם !