סדרות חדשות נטפליקס ישראל

סדרות חדשות נטפליקס ישראל המלצות 2020 כותרים חדשים לקיץ 

לא פחות מ 30 סדרות חדשות עומדות להגיע למסך של נטפליקס. הכנו עבור הגולשים שלנו לקראת הקיץ והימים האורכים בבית את רשימת סדרות חדשות נטפליקס ישראל המלצות לצפייה ישירה. 

סדרות חדשות נטפליקס ישראל המלצות 2020

סדרות חדשות נטפליקס ישראל המלצות 2020

סרטים סדרות ואקשן צפייה ישירה

נראה לפעמים שהחודשים האחרונים הפכו את כולנו לחובבי סדרות וסרטים. ברור לא רק חדשים ואני גם הספקתי לחזור ל 3 קלסיקות מעולות מהעבר. הסנדק של אל פצינו מרלון ברנדו ודיאן קיטון ולא כמובן לסרט טיטניק בגרסה של tubytv לסרט Titanic ואיך אפשר בלי צפיה חוזרת בעונה האחרונה של פאודה. 

הפשע האחרון 

הפשע האחרון מאד רלוונטי להיום ! ממשלה מתכננת ליישם אות שינטר וינטרל פושעים ומעשים לא רצויים ואז בתור הזדמנות אחרונה שודד הבנקים מתכנן שוד נועז שייחרט בדפי ההיסטוריה. דרמת מדע בדיוני מומלצת ! רלוונטית ואקטואלית מאי פעם ! אני בחרתי באפליקציה תזכורת אוטומטית ומחכה שהתוכנית כבר תהיה זמינה לצפייה .

שחור על לבן לצפייה ישירה 

עוד סרט רלוונטי לימנו. הבלש היהודי הוותיק במשטרת קולורדו משתף פעולה עם הבלש השחור הראשון חודרים לארגון שכל כולו עליונות לבנה. אמנו לכם משהו על רלוונטיות ? בעקבות המצב הנוכחי נראה כאילו המסך הכין לנו סדרות שעל הפרק. מבוסס על מקרה אמיתי משנות השבעים. 

365 ימים מחיר השעמום 

סוף מעשה במחשבה תחילה אבל מה קורה כאשר השעמום אוכל את הבן אדם. אז שימו לב מה קרה למנהלת חשבונות שהחבר איך אומרים משעמם אותה. היא פוגשת מאפיונר אכזר , לא אחד כזה כמו מרלון ברנדו , הוא כולא אותה לתקופה ארוכה ובא בדרישה שהיא תתאהב בו. ארץ המקור ליצירה היא פולין שבה נוצרות לאחרונה לא מעט הפקות של נטפליקס. איפה אל פצ'ינו שצריך אותו , איפה הקלאסה ?  

יום בניו יורק כמה נתגעגע ליום כזה 

תנו לי יום בניו יורק ואני מאושר. אבל זה כל כך רחוק עכשיו שר המסך שנטפליקס ישראל מחזיר אותי הכי קרוב לשם ולאנשים הכי מיוחדים שאפשר למצוא בעולם עם סיפורי ניו יורק הכי מרתקים שיש. תום התמימות של 2 תאומות מתבגרות שמצליחות להסתבך במבצע עוקץ ועכשיו בנות מה הפתרון ? לשים את הריבים בצד ולנסות לצאת מהמבוך הזה .