החוטאים עונה 3 צפייה ישירה תרגום מובנה

החוטאים עונה 3 צפייה ישירה תרגום מובנה

היה שווה לחכות כל רגע עד שנטפליקס העלתה בישראל את החוטאים עונה 3 צפייה ישירה תרגום מובנה עם הבלש ביל פולמן שיוצא להרפתקה מרתקת וצמררת חדשה בניסיון לפענח מקרה פשע חדש ומסתורי אי שם במקומות הנדחים של ארצות הברית

החוטאים עונה 3 צפייה ישירה תרגום מובנה

החוטאים עונה 3 צפייה ישירה תרגום מובנה

3 עונות של מתח בלתי נגמר

רגע מאיפה הוא מוכר לי השחקן הראשי ? אההה כן הוא היה נשיא ארצות הברית ביום השלישי ותפקיד מקסים באחד הסרטים האהובים עלי נדודי שינה בסיאטל. עכשיו הוא בלש .
הסדרה מתארת בכל עונה פשע מחריד אחד , בשבילים הצדדיים של ארצות הברית , הרחק מהמולת הבית הלבן הרחק מהתפוח הגדול. לא אמריקה שרואים כל יום. במחוזות הרחוקים של צפון אמריקה. עיירות קטנות סודות גדולים ואפלים.

The Sinner Season 3 ועונה רביעית כבר מתבשלת

מבחינת העלילה של עונה 3 , היא מתחילה כמו תמיד כאשר הארי אמברוז מקבל מינוי להמתחיל בחקירה חדשה שאמורה להיות שגרתית אך מהר מאד היא הופכת להיות מסוכנת ומורכבת לגל השותפים לעלילה . אלה לא הולכים לשלוח ברכות אחד לשני.

הכל מתחיל בדורצ’סטר

על מנת להיכנס לראש של העלילה צריך להבי את החשיבות של המקום. דורצ’סטר נוסדה בשנת 1630 וקדמה להקמת העיר בוסטון. מדובר במקום אליטיסתי אם אתה לא משם במקור עם ייחוס משפחתי אל תצפה לקבל את הכבוד השמור להם . חשוב להזכיר בנקודה הזו כי כמו לא מעט יישובים בארצות הברית , השם נגזר ממקור המתיישבים בארץ המוצא – Dorchester באנגליה. הסדרה אגב עומדת ברמה אחת ולא פחות עם כל מותחני הכורסא הבריטיים משנות התשעים והשמונים. 

אז למה מדובר בסדרת נטפליקס מומלצת  ? כי פשוט היא מצליחה למשוך את הצופה בין 8 הפרקים החדשים. אתה לא ארוצה לעזוב את המסך גם את אתה מקבל באמצע הודעה טובה ומפתה .

עונה חדשה החוטאים משאירה אותך מולן המסך . אתה לא הולך למטבח לאכול אם מגישים לך אורז עירקי אדום ובעיקר לא בא לך שהסדרה תסתיים. אם תשאלו מורי ורבותי היקרים , בדיוק בשביל סדרות כאלו אני רוכש חבילת גלישה ללא הגבלה , כי לך תדע מתי היא תעלה ובדיוק אז לא אהיה בבית מול המסך שלי .