המאה עונה 7 לצפייה ישירה תרגום עברית מובנה

המאה עונה 7 לצפייה ישירה תרגום עברית

יש סדרות שבעונה האחרונה שלהן הן מתעלות על העונה האחרונה גם אם באמצע יש להן כמה עונות קצת מיותרות. אז אחרי שבעונה החמישית היה נראה שהמאה מיצו את כדור הארץ הם מגלים שהיו מי שברחו ממנו הרבה לפני המלחמה הגרעינית אבל אל באמצעות חלליות אלא על ידי סדרת שערים וחורי תולעת שזה החלום הרטוב של מדען חלל. המאה עונה 7 לצפייה ישירה והטובה מכולן ! 

המאה עונה 7 לצפייה ישירה תרגום עברית 

המאה עונה 7 לצפייה ישירה תרגום עברית צילום מסך יוטיוב 

עונה שביעית ואחרונה ?

לא מעט אתרים ברחבי העולם מדווחים שזו העונה האחרונה של הסדרה המאה. באמת הגיע הזמן לנוח . כדור האץ עובר סרט אימה ממילא. לפני שנתחיל לספר על העונה השביעית ומהדהימה של הסדרה 100 לצפייה ישירה , נזכיר מה קרה בעונה השישית. אחרי מסע ארוך בחלל נוחתים שרידי המאה וחבורת האסירים על כוכב המאוכלס בצאצאים של אסטרונאוטים מכדור הארץ. בהתחלה הכל היה נראה מבטיח – שמש , אוכל ואנשים ובעיקר סדר. על הכוכב המוזר שלטו אנשים שקראו לעצמם פריים. יש להם סוד נורא. 

על הכוכב הנקרא אלפא ולעיתים נקרא סנקטום ( בולה אפיפיורית מאת האפיפיור בוניפקיוס השמיני אודות מעלות הכנסייה הקתולית ….כמה סימלי  ) השליטים לא מתים , הם רק מחליפים גוף זקן או חולה בגוף צעיר יותר של אחד מפשוטי העם. הם מצאו דרך לשמר את התודעה שלהם ולשתול אותה מחדש בגוף צעיר יותר ובכך הבטיחו לעצמם חיי נצח בגוף בריא ומתחדש. הכל זרם על מי מנוחות עידן ןעידנים עד ש……עד שקלארק, בלמי והאחרים נחתו על הכוכב והתחילו לערער את הסדר. כי זה מה שהם יודעים לעשות. 

מערבולות זמן אנומליה וחשיפת חור התולעת

ישנה סכנה נוספת על הכוכב המוזר הזה שבחרו האסטרונאוטים מכדור הארץ להתיישב בו לפני כמה מאות שנים. בלי הודעה צפויה מראש מתחוללת אנומליה . שדה חשמלי או שדה כח מופעל באזור כלשהו , מתחוללת סופה אלקטרונית ואנשים נחטפים או נעלמים לתוכה. מנהיג הפריים ראסל לא ממש יודע להסביר את התופעה ומאוחר יותר אנחנו מבינים שהוא רחוק מלהבין אותה.  

המאה עונה 7 לצפייה ישירה תרגום עברית מובנה

עכשיו תחזיקו חזק כי 100 לצפייה ישירה מעלה הילוך בעונה 7 . מסתבר שהאנומליה היא הרבה יותר מסתם סערה. היא למעשה פתיחת חור תועלת המקשרת בין כוכבים והיא זו שהביאה לכוכב הנקרא ברדו , אנשים מכדור הארץ לפני תקופת זמן ארוכה. אם עד עכשיו כולנו חשבנו שמדובר במשלחת אחרת של כדור הארץ – הנה הטווסיט הגדול ויש עורבה כאלו בעונה השביעית והאחרונה שלה מאה לצפייה ישירה. מכאן מתחילה עלילה עם מסעות בזמן , מסעות בין כוכבים והעונה רק התחילה לחמם מנועים.

בניגוד לעונות קודמות הדגש הפעם ב the 100 season 7 הוא לא רק סביב קלארק הצדקנית אלא סביב רייבן ואחרים עם דגש מיוחד לדמות של גבריאל המסתורי והבוגדני רייבן רייס ובעיקר של אוקטביה בלייק האחת היחידה והיפה מכולן. 

 

 

ספוילרים המאה עונה 7 לצפייה ישירה תרגום עברית והסבר העל העונה השביעית והמרתקת של הסדרה שכבשה את העולם והחלל החיצון האם העל חוזר לכדור הארץ דרך השערים של בארדו