בולים חדשים בשירות הבולאי המשוררים גורי עוז ומטלון

בולים חדשים בשירות הבולאי המשוררים גורי עוז ומטלון

השירות בולאי של ישראל מצדיע למשוררי ומנפיק סדרת בולים חדשים בשירות הבולאי המשוררים גורי עוז ומטלון בערך נקוב של 2.5 שח. אספני הבולים ( כמוני ) כבר מתרגשים ומחכים להוסיף לאלבום הבולים שלהם את בולי המשוררים החדשים. 

בולים חדשים בשירות הבולאי

בולים חדשים בשירות הבולאי קרדיט דואר ישראל  

גורי מטלון ועוז מארג חברתי על בולים

מדובר בשלושה מגדולי משוררים וסופרים מאז ייסוד מדינת ישראל שבשנתיים האחרונות נפרדנו מהם – עמוס עוז, חיים גורי ורונית מטלון.

הבולים החדשים עוצבו בידי המעצבת אסנת אשל. בעוד רונית מטלון הייתה הראשונה שעסקה בזהות המזרחית ומקומה בחברה הישראלית היו אלה חיים גורי ועמוס עוז מי שעצבו את הזירה הספרותית בישראל וטוב עשה דואר ישראל ששלב את שלושת במארג שיצר את הרטיב הסבוך של החברה הישראלית הנוכחית שיש בה קצת מכל דבר והיא זקוקה בימים אלו בעיקר לפיוס לאומי חוצה דעות ולא רק החזרי מס ומענק עבודה

חיים גורי הבול חדש המשורר עם התפיסה מוסרית עמוקה.

תצלום הדיוקן – ורדי כהנא; התצלום של השריוניות בשער הגיא – יעקב סער, אוסף התצלומים הלאומי, לע"מ; התצלום של פרגים אדומים – שאטרסטוק.

עמוס עוז הסופר עם ההכרה הבינלאומית בול חדש 2020

תצלום הדיוקן – אנה ווייז ANNA WEISE; תצלום מגדל המים בקיבוץ חולדה – ארכיון הקיבוץ; תצלום שיבולים – שאטרסטוק.

רונית מטלון הזהות המזרחית ומגוון זאנרים

תצלום הדיוקן בבול של רונית מטלון תצלום הדיוקן – שי איגנץ; תצלום של הסופרת בחדר עבודתה – טליה ברמן; תצלום עלי פיקוס – שאטרסטוק.

בריטניה להקת קווין בדואר המלכותי

להקת הרוק תופיע בקרוב לא באצטדיונים אלא על גבי 13 בולים חדשים שאמורים לצאת בחודש יולי 2020 

הבולים מקניה כבר שווים 150 דולר האחד 

כמה שווים בולים שיש להם ערך שוק אספני ? לפעמים מאות דולרים עבור בולים חדשים .סדרת בולים מצומצמת שהונפקה בקניה באמצע העשור הקודם.

סדרת הבולים מבוקשת מאד על ידי אספנים דתיים. בכל בול יש תרשים של דגים מאגם ויקטוריה.  המחיר שאפשר לקבל על בולים אלו , גם משומשים עם חותמת מגיע בקרב אספנים לכ 150 דולר ליחידה. לא רע עבור בול צעיר יחסית שנרכש במחיר של מכתב בארץ. 

אז מי אמר שכולם היום רק צופים בסרטים חדשים וכל היום על המסך – הנה יש תחביב וותיק שלא נס לחו