איבון סטרהובסקי עקורים נטפליקס

איבון סטרהובסקי עקורים נטפליקס צפייה ישירה

השחקנים האוסטרלית כבר שחקה בסדרות כמו דקסטר וצ'אק ואפילו בעונה התשיעית של 24 הזכורה לנו כל כך טוב. אבל נדמה שרק לאחר שהייתה הדמות הדואלית בשפחה היא קבלה את התפקיד הגדול הבא שלה. צופות וצופים יקרים קבלו את איבון סטרהובסקי עקורים נטפליקס צפייה ישירה 

איבון סטרהובסקי עקורים נטפליקס

איבון סטרהובסקי עקורים נטפליקס צילום מסך נטפפליקס

ז'קלין האוקראנית מככבת באוסטרליה

היא נולדה בשם איבון ז'קלין סטרזכווסקי Yvonne Jaqueline Strzechowski היא דוברת אנגלית וגם פולנית אבל רחוקה מאד מהתדמית של הפולנייה הקלאסית, לפחות על המסך שן היא זוכה לדמויות עם אקשן ועומק המאפשרות לסטרהובסקי להבליט את כישרון המשחק לצד יופי טבעי אוניברסלי + look&feel  מרשים ומותיר חותם . בין עונות הסדרה סיפורה של שפחה לצפייה ישירה היא נשאה והביאה לעולם ילד בכור. 

עקורים נטפליקס צפייה עם כתוביות עברית מובנה

ואז הגיעה הסדרה עקורים בנטפליקס. שם היא כבר בתפקיד ראשי משלה. למה כולם רוצים להגר למדינות שלא רוצים אותם ? שאלה טובה. אולי כמו ששרה חוה אלברשטיין  – הייאוש נעשה יותר נח. חלק גדול ממחוסרי הזהות או חסרי לאום הנקראים כיום פליטים מחזיקים מכנה משותף אחד של אין . כמו לובה אין שפה, אין משפחה גרעינית, אין דת אבל יש מחלות ועוני , יש מרכזי מעצר בכל מדינה וסיכוי טוב להישאר שם בתחתית הסולם החברתי.

כת הריקודים עקורים הסיפור האמיתי Stateless

הכת אמיתית. שלא יהיה לכם ספק יש בעולם קבוצות הרבה יותר הזויות. קייט בלאנשט האוסטרלית יצרה סדרה שחושפת לנו טפח מהתרבות האוסטרלית שיש הרבה יותר מקנגורו ואבוריג'ינים ושמות בקבוצת קנג'ה מטביעות חותם ביבשת החמישית שבמקור הייתה מושבת עונשין בריטית.

על פי פרסומים שונים כת הריקודים ,קנג'ה  ,הוקמה על ידי קן דיירס, מוותיקי ממלחמת העולם השנייה, וג'אן המילטון, שחקן לשעבר, בשנת 1982. הם שילבו את שמותיהם ליצירת "קנג'ה" ורק אחר כך גילו שזה אומר חוכמה ביפנית. בבסיס הארגון נמצא תרגול שנקרא המרת אנרגיה, מדיטציה דו כיוונית בה המשתתפים מקיימים קשר עין ממושך על מנת לנתב חסימות פנימיות ו"להגיע ולפרש את נסיבות הנפש העמוקות ביותר ". המפגשים הללו היו 130 דולר לכל אחד, וגם חברי קנג'ה צפויים להשתתף בסדנאות של 50 דולר לכל אחד. בקיצור חאטרה בארטה למי שמחפש את עצמו. תשאלו את כל מי שהיה שם וחזר עם חור בכיס .